Рус / Укр

Чистка кондиціонера мийкою низького тиску

Чистка кондиціонера мийкою низького тиску

Чистка кондиціонера мийкою низького тиску з сервіс пакетом 750 грн.

Кліматична техніка робить атмосферу і температуру помешкань комфортною. Кондиціонери та інша кліматична техніка настільки міцно увійшли в наш побут, що ми просто не уявляємо свого існування без неї. Тим більше буде прикро, якщо цей такий улюблений і необхідний прилад поламається або погано працюватиме. Запобігти цьому дуже просто - регулярне сервісне обслуговування в надійній фірмі.

Однак мільйони наших співгромадян ніяк не обслуговують свою кліматичну техніку, а вона продовжує працювати. Природно, можна і не займатися такою «нісенітницею». Кондиціонер досить довго здатний працювати без сервісного обслуговування. Однак це загрожує негативними наслідками:

  1. Несправність. Рано чи пізно прилад може вимкнутися, і ремонт, а також перезаправлення приладу фреоном обійдуться значно дорожче регулярного обслуговування. Може навіть трапитися так, що ніякий ремонт вашому кондиціонеру не допоможе і доведеться терміново купувати новий апарат. А при регулярному сервісному обслуговуванні найменша несправність або засмічення будуть ліквідовані на початковій стадії і не встигнуть створити проблему у подальшому.
  2. Небезпека для здоров'я. Навіть якщо кондиціонер продовжує працювати справно, є нюанс - природне забруднення. І це зовсім не жарти! Кліматичну техніку просто необхідно періодично чистити від пилу і бруду, а також дезінфікувати від бактерій. Повітря, що проходить через повітряний фільтр (якщо він брудний), насичується пилом і бактеріями, які потім вдихають ті, що входять в приміщення. В результаті - алергічні реакції, постійні хвороби дихальних шляхів і т.д.

Щоб уникнути таких неприємних наслідків замовляйте чистку кондиціонера хоча б раз на рік. В принципі, протирати прилад і мити повітряні фільтри можна і самостійно, проте без спеціальних приладів і дезінфікуючих складів ви тільки ополоснете техніку від пилу і видимих забруднень. Хвороботворні бактерії, цвіль і т.д. - залишаться на місці і будуть і далі множитися.

Акумуляторна мийка низького тиску

Те, що кліматична техніка вже потребує очисних процедур, можна не помітити самостійно. Основні бруд і пил знаходиться всередині приладу - на повітряних фільтрах, теплообмінниках і інших внутрішніх деталях. Іноді може з'явитися неприємний запах або відбуватимуться неполадки під час роботи. Однак навіть, якщо кондиціонер справно працює і пахне з нього нормально, всередині він може вже приховувати цвіль або хвороботворну бактерію, через яку у відвідувачів приміщення може початися кашель, виникнути алергічна реакція або риніт. Чистка кондиціонера пароочисником «вбиває двох зайців» - очищає і знезаражує кондиціонер.

Як це відбувається:

Акумуляторна мийка за допомогою Керхера - це досить сучасний метод очищення кліматичної техніки. Під напором гаряча пара усуває забруднення і одночасно дезінфікує прилад, вбиваючи хвороботворні бактерії. Пар під сильним напором здатний впоратися навіть з сильними забрудненнями і «дістатися» в усі кутки.

Можна звичайно не викликати сервісну службу для очищення, а купити Керхер і раз на рік мити прилад самостійно. Однак це - непрактично і недоцільно. Виклик майстра обійдеться значно дешевше ніж Керхер, а роботу він виконає «набитою рукою» швидше і якісніше.

Як часто треба чистити і мити кондиціонер?

Звичайний побутовий (домашній) кондиціонер досить чистити 1-2 рази на рік. Частота необхідності очисних процедур залежить від якості повітря, інтенсивності роботи приладу. Так, наприклад, в заміських будинках, які знаходяться в лісопаркових зонах кондиціонери необхідно чистити набагато рідше, ніж ті, які знаходяться в мегаполісах - в курному, загазованому просторі.

Промислові кондиціонери необхідно чистити 3-4 рази на рік. Однак тут теж багато що залежить від супутніх факторів - забруднення повітря, часу роботи і т.д. Ідеальне рішення - регулярне сервісне обслуговування. В такому випадку майстри самі скажуть, коли чистка кондиціонера парогенератором знадобиться знову.

Правильне і регулярне технічне обслуговування кондиціонера - профілактичні огляди, доливка холодоагенту, миття кондиціонера продовжить експлуатацію приладу. Кліматична техніка, яка знаходиться на регулярному обслуговуванні буде справно працювати довгі роки. Ті ж кліматичні прилади, які довгий час не чистили або перевіряли:

  • Можуть функціонувати належним чином. Знижується потужність, сила повітряного потоку і т.д.
  • Поломка, яку можна було виявити і легко усунути на її початку, може привести до значних витрат, або навіть до поломки кондиціонера
  • Повітря, що виходить з клімат-техніки може нести небезпеку для тих, хто знаходиться в приміщенні
  • З приладу починає капати вода, з'являється неприємний запах

Акумуляторне миття кондиціонера, чистка та регулярні профілактичні огляди допоможуть вам не переживати за чистоту повітря і можливість поломки приладу. Регулярне профілактичне обслуговування не «зайві витрати», а та схема роботи, яка згодом допоможе заощадити вам чимало грошей - на позапланову лагодження, покупку нового приладу і набір медикаментів для хворих від неякісного повітря.

12.07.2019, 13:52