Рус / Укр

Фарбування кондиціонерів в Києві

Фарбування кондиціонерів в Києві

Фарбування в будь-який колір без демонтажу від 1800 грн.

Дуже часто під час ремонту будинку або квартири виникає проблема - невідповідність кольору внутрішнього блоку кондиціонера до дизайну інтер'єру. Як правило, виробники випускають кліматичну техніку стандартного білого кольору. Деякі споживачі вирішують цю проблему таким чином - роблять індивідуальне замовлення моделі, що відрізняється за кольором від стандартних. Але і це рішення не буде оптимальним, оскільки збільшується час очікування обладнання і в рази зростає його вартість.

Більш доступним і оперативним варіантом буде досить поширена в наш час фарбування кондиціонерів. Фарбування приладу дозволить заощадити час і гроші, а також гарантує стовідсоткову відповідність необхідній колірній гамі.

Доступна послуга "Фарбування кондиціонерів в Києві" дозволяє:

  • Здійснити індивідуальний підбір кольору.
  • Розробити свій оригінальний дизайн і колірне рішення.
  • Підібрати необхідний ступінь глянцю покриття: матове, напівматове.
  • Відновити зовнішній вигляд старого короба внутрішнього блоку, якщо з часом з ним відбулися значні зміни.
  • Зробити інтер'єр квартири або будинку більш гармонійним.

Послуги з фарбування кондиціонерів

Компанія SCU пропонує якісні послуги з фарбування кондиціонерів. Сама процедура не займає багато часу. По всім показникам, це набагато ліпше – швидше, дешевше і простіше, ніж чекати кондиціонер потрібного кольору від виробника. Попередньо корпус блоку кондиціонера повністю знімається. Це робиться для того, щоб фарба лягала рівномірно. Після фарбування і висихання його збирають знову. У підсумку виходить рівномірний і чіткий колір, без патьоків і розводів. Відрізнити пофарбований корпус від заводського досить складно.

Іноді бажання пофарбувати кондиціонер виникає зовсім з інших причин, ніж зміна стандартного кольору. З роками через негативний впливів навколишнього середовища покриття зовнішнього блоку кондиціонера може почати облуплюється і здуватися. Це може, в свою чергу, не тільки негативно позначитися на його зовнішньому вигляді, але і спричинити за собою активний розвиток корозії, що в результаті призведе до поломок внаслідок пошкоджень корпусу. Тому фарбування зовнішнього блоку кондиціонера також необхідне для продовження терміну експлуатації кліматичного обладнання.

Якщо придбаний Вами кондиціонер спочатку був білого кольору і колись добре вписувався в інтер'єр, але після ремонту він перестане гармоніювати з дизайном, не потрібно купувати новий. Фарбування внутрішнього блоку кондиціонера легко вирішить цю проблему.

Ви розробили ексклюзивний дизайн приміщення, і старий кондиціонер псує всю картину, але при цьому не хочеться його викидати, так як він ще в прекрасному робочому стані? Фарбування кондиціонера під дизайн кімнати - це чудовий вихід із ситуації, що склалася. Вибір рішень по кольоровій гаммі - не обмежений. Для вишуканих дизайнерських концепцій передбачена послуга аерографії, яка дозволяє втілити в життя будь-творчий задум.

Замовлення фарбування кондиціонера без демонтажу

Більшість доморощених «дизайнерів» намагаються вирішити проблему відповідності кольорової гамми кондиціонера за допомогою оракалу або балончика з фарбою. Плюсом такого рішення буде дешевизна і відсутність необхідності в демонтажі корпусу. Величезним мінусом - отриманий результат, в тому випадку, коли майстер явно переоцінив свої можливості. Фарбування кондиціонера без демонтажу - це досить трудомісткий процес, який повинен здійснюватися справжнім професіоналом.

Для того щоб замовити фарбування кондиціонера, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Далі все просто:

  • Вкажіть менеджеру марку і модель кондиціонера.
  • По можливості надішліть нам зображення кліматичного пристрою.
  • Після узгодження дизайну очікуйте приїзду фахівця.

Ми пропонуємо розумні ціни на фарбування кондиціонерів. Вартість послуги залежить від складності завдання, обраного колірного рішення, якості фарби і типу покриття (глянсове, матове, перламутр). У будь-якому випадку, не варто намагатися сильно заощадити і шукати, де дешевше всього, оскільки це може негативно відбитися на результаті роботи. Наші досвідчені фахівці виконають фарбування якісно і в мінімальні терміни.

01.03.2019, 13:51