Рус / Укр

Скільки коштує встановити кондиціонер?

Скільки коштує встановити кондиціонер?

Установка кондиціонера стандартна 7-12 потужність від 1950 грн.

Кліматичне обладнання настільки увійшло в наші реалії, що без нього неможливо уявити сучасний офіс, магазин або квартиру. Така популярність кондиціонерів - цілком заслужена. У приміщенні з комфортною температурою продуктивніше працюється, люди менше хворіють і просто приємно знаходитися. Саме тому так прикро, коли кліматична техніка виходить з ладу або працює в півсили.

Факт - результативність роботи кондиціонера, довговічність його роботи на 50% залежить від правильної його установки.

Безліч нюансів дозволять кліматичній техніці добре і справно працювати довгі роки. Один із секретів установки - правильне положення внутрішнього блоку. Якщо встановити його неправильно або в невідповідному місці, можуть статися неприємні наслідки.

  • Вібрації в процесі роботи або «похитування» на кріпленнях можна уникнути, якщо монтаж відбудеться на рівній поверхні. Якщо стіни недостатньо рівні - наші майстри вирівняють їх перед установкою.
  • В процесі вибору місця під кондиціонер слід уникати спрямованого потоку повітря на місця частого знаходження людей або тварин. Наприклад - якщо протягом декількох годин кондиціонер буде дути в спину, існує ймовірність, що вам її елементарно «продує».
  • Щоб кліматична техніка працювала ефективно, не варто її загороджувати різними предметами, перекривати шторами або меблями.
  • Внутрішній блок більш ефективно працює, якщо знаходиться далеко від тепловиділяючого обладнання.
  • Дренажна магістраль повинна йти під ухилом 1: 100 (1 см на 1 м довжини), інакше волога буде накопичуватися і застоюватися всередині системи. Це спричинить виникнення грибка і неприємних ароматів.

Існують інші секрети і премудрості, які відомі справжнім професіоналам.

Вартість установки кондиціонера залежить від декількох факторів:

  • Довжина магістралі - чим далі зовнішній блок щодо внутрішнього, тим довше буде потрібно магістраль. Щодо мульти-спліт систем - загальна довжина магістралей залежить ще й від кількості блоків.
  • Стандартний або нестандартний монтаж - Нестандартне встановлення кондиціонера часто пов'язане з підвищеними вимогами замовників або це може бути необхідністю через архітектурні особливості приміщення. У будь-якому випадку нестандартний монтаж це найчастіше - більш тривалий і трудомісткий процес, і витратних матеріалів буде потрібно більше.
  • Тип кондиціонера (канальний, напольно-стельовий, касетний, побутової, спліт-система і т.д.). Крім технічних факторів вартість установки кондиціонера залежить від того, куди ви звернулися.
  • Розцінки фірми - Фірми, які дорожать своєю репутацією використовують більш дорогу апаратуру, витратні матеріали та наймають висококваліфікований персонал. Природно послуги подібної організації обійдуться дорожче, ніж установка в сумнівній фірмі.

Хочете заощадити, і викликати самих недорогих майстрів? Воля ваша! Однак якщо прорахувати, скільки коштує встановити кондиціонер, а після відняти від цієї суми вартість ремонту, діагностики або покупку нового приладу - виявиться, що ви зовсім не заощадили.

Купівля кондиціонера з установкою і подальшим обслуговуванням - найбільш правильний і вигідний варіант!

Коли всі послуги та сервісне обслуговування кондиціонера закріплено за однією фірмою - це економія грошей, часу і нервів. Фахівці, що «ведуть» вас з моменту покупки самі скажуть, коли вам слід їх викликати повторно і самостійно, всередині фірми врегулюють гарантійні питання, якщо такі виникнуть. Якщо ж купили кондиціонер ви в одному магазині, монтаж вам виконали співробітники іншої організації, а обслуговування проводить третя фірма, в разі поломки невідомо до кого звертатися і на що розраховувати.

Скільки коштує монтаж кондиціонера в Києві?

Однак повернемося до питання «скільки коштує монтаж кондиціонера». У професійних монтажників це не буде коштувати недорого, проте вам можуть зробити знижку на подальше обслуговування. Точно так само можуть зробити знижку на монтаж, якщо ви купили кондиціонер в цій же організації. Уникайте необґрунтовано недорогих цін, і сумнівних виконавців пам'ятайте:

Професійна установка кондиціонерів дорівнює надійній роботі і довговічності кліматичної техніки.

Ну а якщо вас цікавить, скільки коштує монтаж кондиціонера в Києві - телефонуйте, і наші співробітники зроблять попередній прорахунок. Більш точну суму вам назвуть після виїзду майстра на об'єкт. Найчастіше ціна, що названа спочатку, не суттєво змінюється після вимірів.

Потрібно встановити кондиціонер, провести комплексне обслуговування або купити кліматичну техніку? Телефонуйте! Ми чекаємо вашого дзвінка!

16.11.2018, 21:19