Рус / Укр

Установка кондиціонера під ключ

Установка кондиціонера під ключ

Установка кондиционера стандартная 7-12 мощность від 1950 грн.

Якісний монтаж безпосередньо пов'язаний з результативною і довговічною роботою кондиціонера. Якщо недобросовісно встановити прилад, станеться витік фреону, поломка кондиціонера або зниження потужності. Тому рекомендують викликати майстрів по установці кліматичної техніки і не намагатися встановити прилад самостійно. Для установки кондиціонера необхідні знання, навички і відповідний досвід, а також повний набір професійного обладнання. Найменша помилка може обернутися великими витратами на лагодження пристрою згодом.

Послуга «установка кондиціонера під ключ» - дуже популярна на сьогоднішній день. В першу чергу установка «під ключ» - це проведення монтажних робіт і робіт з підключення кліматичної техніки. Однак при необхідності наші співробітники порадять, де краще всього встановити кондиціонер і навіть допоможуть підібрати саме кліматичне обладнання оптимальної потужності.

Який кондиціонер вибрати - красивий, дорогий або відомої марки?

Рекомендації по необхідній потужності кондиціонера виявляться дуже до речі для людей, необізнаних в цьому питанні. Адже часто, коли постає питання про покупку кліматичної техніки, звертається увага на:

  • Дизайн - Це важливо, щоб техніка вписалася в інтер'єр
  • Ціну - У цьому випадку можливі крайності від «хочу найдорожчий», сподіваючись, що за найвищою ціною можна придбати найкращий прилад, до «мені найдешевший» - тут вже йде надія на те, що будь-який прилад здатний охолодити будь-яке приміщення.
  • Порада друга або сусіда - «відмінно працює, і ціна була хороша»

Спробуємо вберегти вас від помилки - вибираючи кліматичну техніку відштовхуйтесь в першу чергу від метражу приміщення і потужності приладу, а також від супутніх факторів. У супутні фактори можна віднести вихідну температуру приміщення і необхідні температурні зміни. Наприклад, у своїй квартирі багато хто хоче відчувати +20 градусів і вище, а ось для продуктового магазину або квіткового кіоску «температура комфорт» значно нижче.

Кондиціонер, що сподобався візуально може просто не підійти по параметрам. Але ж головний обов'язок кліматичної техніки - охолоджувати, а не прикрашати. Ціна - теж не головний параметр для вибору. А ось вже визначившись з основними параметрами, починайте звертати увагу на ціну - в тому діапазоні моделей, які підходять по потужності.

Ну а від порад друзів краще відмовитися, якщо тільки у вашого одного не точно така ж квартира (або технічний об'єкт, куди встановили кондиціонер), з точно такими ж технічними умовами.

Наприклад, невідповідність поверхів. Навіть при повній ідентичності планування квартири і метражу приміщень - на першому-другому поверсі, при затіненні сусідніми деревами може впоратися кондиціонер з меншим рівнем потужності, а для тих, хто живе на восьмому-десятому поверсі буде потрібно більш потужна кліматична техніка + більш щільні штори або жалюзі.

Різниця також може бути в сонячній або НЕ сонячній стороні і інших факторах.

Купити кондиціонер з установкою

Більшість фірм, які займаються продажами кліматичного обладнання - відразу пропонують послуги з установки і подальшого обслуговування охолоджуючої техніки. Установка кондиціонера з купівлею техніки в цьому ж магазині - оптимальний варіант.

  • Економія грошей. При покупці кондиціонера установка може бути безкоштовною або зі знижкою.
  • Економія часу. Замість того, щоб спочатку підбирати техніку, потім вибирати фірму по установці і обслуговуванню, ви все знаходите в одному місці.
  • Досвід установки саме цих моделей. Майстри набагато краще розбираються в тій техніці, яку вони встановлюють щодня, ніж в моделі, яку бачили пару раз. Відповідно швидкість і якість робіт - на підвищеному рівні.

Установка кондиціонера дешево, якісно і швидко - це як раз цей випадок, коли кліматичне обладнання встановлюють ті, у кого ви його і купили. Купуючи кондиціонер в тій же фірмі, в якій ви замовили установку ви економите гроші, час і нерви.

Крім того, що установка кондиціонера обійдеться вам дешево, є ймовірність отримати знижки на подальше обслуговування кліматичної техніки. Та й сам факт, що обслуговувати кліматичне обладнання будуть люди, добре знайомі з роботою саме цієї марки і цієї моделі - теж хороша ідея.

18.11.2018, 13:57