Рус / Укр

Закладка траси під кондиціонер

Закладка траси під кондиціонер

Закладка траси під кондиціонерр від 1350 грн.

Прокладка траси (траншеї, магістралі) для кондиціонера - пильна робота. Найкраще довірити цей процес спеціально навченим майстрам, адже від правильної установки приладу буде залежати результативність його роботи. Прокладка траншеї - перший, і дуже важливий етап установки приладу. Неправильно розрахована товщина, глибина або довжина траси спричинить необхідність повторних робіт. Доручіть цю роботу професіоналам, і все вдасться з першого разу.

Найчастіше закладка траси під кондиціонер відбувається задовго до покупки кондиціонера. Найчастіше це робиться в процесі ремонту приміщення. Це є логічним, тому як штроблення може повністю зіпсувати тільки відремонтовані стіни, порвати шпалери, забруднити деталі інтер'єру (в процесі буде летіти дрібнодисперсний пил) і т.д. Всі оздоблювальні роботи краще виконувати після штроблення.

У момент ремонту необхідно відразу намітити - де буде розміщуватися охолоджуючий прилад. Прокладається траса, після проводяться оздоблювальні роботи, і залишається тільки провести установку.

Дуже важливо відразу визначитися з моделлю і комплектацією кондиціонера! Траса, прокладена в розрахунку на одну модель, може абсолютно не підходити під іншу. Також заздалегідь продумайте майбутній інтер'єр приміщення. Інакше потім виявиться, що місце під кондиціонер загороджене масивною шафою або як раз там найкраще виглядала б книжкова полиця. Правильне планування позбавить вас від цих проблем.

Правильна довжина і ширина траси під кондиціонер

Правильного варіанту не існує. Для кожної моделі, запланованих температурних зон в приміщенні і особистих переваг замовників, існує свій правильний рецепт закладки траси під кондиціонер. Для того, щоб зробити правильні розрахунки, майстрам необхідно знати:

 • потужність приладу, який що встановлюється
 • кількість компонентів спліт-системи
 • місце, куди ви плануєте встановити внутрішній блок або блоки
 • місце, де буде знаходитися зовнішній блок

Магістраль з'єднує зовнішній і внутрішній блоки приладу. Вона може бути невеликою, якщо кондиціонер буде встановлений біля вікна, і дуже довгою - якщо прилад буде встановлений в іншому кінці кімнати або в сусідньому приміщенні. У випадку зі спліт-системами, коли один зовнішній блок може бути з'єднаний з декількома внутрішніми, магістралі проходять по всіх приміщеннях, сполучаючи частини системи між собою.

Ширина траси залежить від потужності приладу. Для кондиціонерів різної потужності можуть знадобитися траншеї від 2 до 5 сантиметрів в діаметрі.

Краще не варто виконувати ці роботи самостійно, викликайте професіоналів. Закладка траси кондиціонера Київ - одна з найбільш популярних послуг в SCU (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві). Звертайтеся за вказаними вище телефонами.

Закладка траси кондиціонера ціна

Ціна за закладку траси для кондиціонера залежить від декількох факторів. це:

 • протяжність траси
 • ширина (глибина) траси
 • кількість «складних ділянок» і ступінь їх складності

Під складними ділянками маються на увазі всілякі нюанси, які можуть з'ясуватися в процесі робіт. Це може бути неможливість прокласти трасу за найпростішим маршрутом через особливості приміщення або необхідність встановити зовнішній блок в важкодоступному місці.

Крім усього іншого має значення вартість самих матеріалів, які можна вибрати за бюджетною ціною або преміум якості. Також грає роль терміновість роботи і пора року - для зовнішніх робіт.

Магістраль кондиціонера складається з наступних компонентів:

 • Пара мідних труб в термоізолюючому матеріалі
 • Дренаж, який виводить вологу на вулицю або в каналізацію
 • Електричний з'єднувальний силовий кабель
 • Електричний з'єднувальний кабель передачі сигналу блоків кондиціонера

Розміри мідних труб і інших елементів залежать від потужності приладу. Тому для кондиціонерів різної потужності потрібна різна по діаметру траса. Траса найчастіше укладається всередині стіни, в спеціально вибиті «штроби» - виїмки, зроблені в тілі стіни. Потім траса покривається штукатуркою і повністю ховається під фарбуванням або шпалерами.

Закладка траси кондиціонера майстром з SCU буде виглядати акуратно, лаконічно, а самі роботи пройдуть максимально швидко.

Важливо відмітити:

У деяких несучих стінах заборонено прокладати штробу, щоб не порушити їх несучу здатність. В такому випадку можна спробувати провести траншею по іншій стіні «в обхід» або встановити зовнішні короби, які будуть кріпитися на поверхні стіни. Для естетичності їх можна зафарбувати в тон стін або заклеїти шпалерами.

Прокладка траси кондиціонера - складна робота. Справитися з нею неможливо без спеціальних навичок і знань. Крім того, в процесі робіт можуть з'ясуватися деякі нюанси планування, і це поставить в складне становище непрофесіонала. Однак наші співробітники проклали стільки трас під кондиціонери, що готові до всього. Телефонуйте, і наші майстри з радістю вам допоможуть.

18.11.2018, 13:58