Рус / Укр

Профілактика кондиціонерів Київ

Профілактика кондиціонерів Київ

Вся існуюча в світі техніка вимагає певного догляду. Деякі прилади вимагають уваги зрідка і через дрібниці, а інші мають потребу в систематичному і планомірному догляді. Профілактика - необхідна для того, щоб ваша техніка працювала справно і довго. Завдяки виявленню несправності приладу «в зародку», є можливість уникнути серйозної поломки.

Профілактика кондиціонерів - також важлива і обов'язкова, профілактичні процедури допоможуть заощадити ваші гроші і навіть врятувати прилад від дострокового списання на брухт. Крім того, несправний або просто забруднений кондиціонер шкодить здоров'ю оточуючих. Кондиціонер, який не чистять і не дезінфікують може бути розповсюджувачем шкідливих спор цвілі, розпорошувати дрібнодисперсний пил, поширювати вірусні та грибкові захворювання.

Комплексна профілактика спліт-систем - це планова процедура, яка проводиться близько двох разів на рік. У процесі профілактики майстер:

  • почистить всі системи
  • проведе дезінфекцію
  • поповнить кількість холодоагенту
  • робить діагностику обладнання
  • усуне знайдені поломки, забруднення і недоліки

В процесі діагностики виявляються назріваючі проблеми, яких ще не видно неозброєним поглядом і вони ще не позначаються на роботі приладу. Це - витік холодоагенту, усунення грибків, мікротріщини і інші ознаки розгерметизації, розлад робочих параметрів і т.д.

Профілактика кондиціонерів і спліт-систем

Ціни на профілактику кондиціонерів коливаються в залежності від типу, габаритів і потужності агрегату. Ціна за обслуговування спліт установок, а також за профілактичний сервіс для промислових мульти-спліт систем, оговорюється в кожному конкретному випадку. Ціноутворення залежить від кількості, потужності, типу внутрішніх і зовнішніх блоків, а також від системності обслуговування. Постійним клієнтам надаємо знижки, а комплексне обслуговування обійдеться дешевше, ніж разова процедура.

У нашій фірмі якість робіт відмінна, у майстрів «золоті руки», а ціни при цьому - адекватні і доступні. Забивайте в пошуковій системі «профілактика кондиціонерів Київ», і переконайтеся.

Як часто потрібна профілактика та діагностика охолоджуючих систем?

Побутові, домашні (квартирні) кондиціонери за рідкісним винятком, включають тільки в літні місяці. При такому режимі роботи профілактика і діагностика кондиціонерів проводиться один раз на рік. Часте замовлення цих послуг відбувається перед початком спекотного періоду - навесні або відразу після закінчення теплих днів - восени. Однак це питання не є принциповим, головне - виконати профілактичні роботи, а час вибирайте зручний для себе.

Однак, коли мова йде про великі промислових кондиціонерах, все відбувається інакше, ніж з побутовими «квартирними» охолоджуючими приладами. Профілактичний огляд усього обладнання (в тому числі кондиціонерів) на підприємствах проходить 2-3 рази на рік, а то й частіше. Промислове обладнання працює набагато більше і інтенсивніше, а в деяких випадках - цілодобово і цілорічно. Діагностика спліт систем також проходить планову профілактику і огляд не менше двох-трьох разів на рік.

Діагностика кондиціонерів - ціна

Ціна на процедуру «діагностика» коливається в залежності від тих же варіацій, що на планову профілактику. Значення мають - потужність, габарити кондиціонера і кількість блоків (для спліт-систем). Також ціни на діагностику кондиціонерів залежать від плановості проведення процедури. При плановому обслуговуванні діагностика обійдеться значно дешевше. При комплексному замовленні набору послуг - діагностика безкоштовна або входить у вартість комплексного обслуговування кондиціонерів.

Послуга «Діагностика кондиціонерів Київ» в поєднанні з подальшим ремонтом найчастіше безкоштовна. Телефонуйте, і наші консультанти розкажуть вам про знижки, акції і вигідні замовлення парних послуг. Часто під час сезонного спаду активності, фірми по обслуговуванню охолоджуючих систем оголошують планові акції і знижки на свої послуги. Однак на роботу промислового обладнання ці знижки не часто поширюються. Тут велику значимість має тривалість відносин клієнт-виконавець і обсягу робіт.

Вибирайте нас в якості підрядників

Наша фірма займається усіма видами робіт з обслуговування кондиціонерів. На випадок поломок, є весь необхідний «арсенал» для усунення. Наш сервісний центр обслуговує всі види кондиціонерів:

  • побутові
  • напівпромислові
  • промислові

Всі марки, види кондиціонерів і спліт систем вже неодноразово побували у наших майстрів в руках. Наші головні переваги: досвід, хороший майстер по ремонту кондиціонерів, власний склад запчастин, доступні ціни та гарантія на наші послуги.

Регулярна діагностика та профілактика кондиціонерів завжди обійдуться вам дешевше, ніж усунення вже існуючих поломок і проблем зі здоров'ям.