Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Electrolux (Електролюкс)

Шведський концерн Electrolux давно відомий на ринку України, як виробник і постачальник надійних побутових приладів для домашнього та промислового застосування. У широкий асортимент продукції входять - посудомийні і пральні машини, холодильники, пилососи і кухонні плити, а також обладнання для регулювання та підтримки заданої температури повітря в приміщенні.

Незважаючи на високу якість використовуваних матеріалів і збірки, будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу. Щоб уникнути серйозних проблем, необхідно забезпечити техніці правильний догляд і дотримуватися рекомендацій, що стосуються правильної експлуатації пристрою. Регулярне обслуговування кондиціонера Electrolux є запорукою його довгої і ефективної роботи. Деякі маніпуляції, може виконувати і власник кондиціонера, але більш складні слід довірити кваліфікованому спеціалісту.

Професійна установка кондиціонера Electrolux

Отже, Ви придбали кондиціонер Electolux. Наступний важливий етап після покупки - це установка кондиціонера Electrolux. Процес начебто і не особливо складний, але все ж ми наполегливо не рекомендуємо виконувати його власноруч, тому що деякі з кроків установки здійснювати небезпечно. Особлива небезпека є для недосвідченого обивателя. Пояснимо на пальцях.

Етапи, з яких складається монтаж кондиціонера Electrolux, полягають в наступному:

 • Монтаж кріплень внутрішнього і зовнішнього блоків;
 • Установка внутрішнього і зовнішнього блоків;
 • Прокладка і підключення комунікації.

А тепер уявіть ситуацію, коли необхідно встановити кріплення зовнішнього блоку на п’ятому (десятому, двадцятому) поверсі в багатоповерховому будинку. У найкращому разі при самостійному монтажі кріплення Ви не на жарт перелякаєтеся або упустите що-небудь вниз. В даний час забудовники, які з розумом підходять до проектування житлових багатоквартирних будинків, продумують ймовірність установки кондиціонерів і пропонують будинку з уже встановленими кріпленнями для зовнішніх блоків кондиціонерів. Проте це не виключає необхідності встановлювати на кріплення сам блок. Без спеціального спорядження робити це складно і небезпечно.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Electrolux

Залежно від моделі кондиціонера можуть злегка відрізнятися методи його очищення. Але, в основному, чистка кондиціонера Electrolux включає в себе очищення передньої панелі і повітряного фільтра-сітки, чистку теплообмінників і дренажної системи, мийку зовнішнього блоку. Найлегший етап чищення, а саме чистку передній панелі і пилових фільтрів внутрішнього блоку, можна проводити самостійно, не звертаючись до сервісної служби. Для цього необхідно:

 • Відключити кондиціонер від джерела живлення.
 • Сухою м'якою ганчіркою протерти передню панель. У разі сильного забруднення змочити ганчірку в теплій воді.
 • Відкрити передню панель кондиціонера і дістати пилові фільтри.
 • Промити пилові фільтри під проточною водою. При необхідності можна використовувати спеціальні миючі засоби.
 • Дати фільтрам висохнути.
 • Вставити повітряні фільтри на місце і закрити передню панель.

Ще один пункт, який входить в обслуговування, це заправка кондиціонера Electrolux. Навіщо потрібна заправка кондиціонера? Внаслідок природного зменшення кількості фреону, з плином часу буде знижуватися кількість холоду, що виділяє пристрій. Для того щоб цього не сталося, наші фахівці проведуть діагностику обладнання, підготують пристрій до процедури і виконають дозаправку кондиціонера. Для нормального функціонування кондиціонера, дозаправка приладу повинна відбуватися кожні півтора-два роки.

При неналежному догляді або при неправильному використанні кліматичного обладнання можуть траплятися різні поломки. В цьому випадку ремонт кондиціонера Electrolux необхідний. Слід негайно відключити пристрій і викликати фахівця, якщо:

 • В кондиціонер потрапила вода або сторонні предмети;
 • Не виконуються команди з пульта дистанційного керування;
 • Символи, які показує індикатор відрізняються від параметрів температури;
 • З'являється запах "горілої" електропроводки від кондиціонера;
 • Часто згорає запобіжник.

Продаж кондиціонерів Electrolux

Якщо Ви ще не встигли придбати кліматичне обладнання для Вашої квартири, зверніть увагу на те, що нами здійснюється не тільки установка та обслуговування, а й продаж кондиціонерів Electrolux. SCU надає всі супутні документи, включаючи гарантію від виробника. Наші консультанти допоможуть визначитися з моделлю і типом кондиціонера, а також дадуть рекомендації по його використанню.