Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера General Climate (Дженерал Клімат)

Міжнародний ринок кондиціонерів сформувався вже досить давно, так що пробитися на нього новим компаніям дуже складно. Вони повинні або на голову перевершувати конкурентів, або надавати своїм користувачам унікальний досвід або можливості. Наприклад, вигідно відрізнятися від більшості аналогів за ціною, зберігаючи високий рівень якості. Саме таким шляхом і вирішили піти в компанії General Climate, тому їх продукція досить швидко завоювала популярність спочатку в Росії, потім - в країнах колишнього СНД, а потім - і на світовій арені. А якщо додати до цього те, що обслуговування кондиціонера Дженерал Клімат - досить просте завдання, то успіх компанії стає навіть закономірним.

Творець проекту – дехто Леонід Киряков, бізнесмен, який довгий час співпрацював зі знаменитою компанією General Electric, ввозити її продукцію, зокрема - різноманітні кліматичні системи, на територію країн колишнього СНД. Однак незабаром ця компанія припинила даний напрямок своєї діяльності, що спонукало бізнесмена створити свій власний проект. І в 2002 році на гроші російських інвесторів, але на території Великобританії, створюється Дженерал Клімат. Настільки зручне розташування відразу дозволило почати співпрацювати з виробниками з Німеччини, Італії, Польщі та навіть Китаю. Це і забезпечило високу якість продукції, її хорошу надійність, але при цьому - демократичну ціну. Тому установка і обслуговування кондиціонера General Climate стають все більш і більш затребуваними як серед звичайних людей, так і серед організацій, яким необхідно надійне промислове і напівпромислове обладнання.

Чистка і заправка кондиціонера General Climate

Чистка кондиціонера General Climate повинна проводитися перед кожним сезоном серйозного використання. Тобто - щороку, бажано - навесні. При цьому також можливі додаткові очисні процедури, наприклад - в період активного цвітіння тополь - для очищення фільтрів від надокучливого пуху. На щастя, це цілком можна здійснювати своїми силами. А ось очищення внутрішніх систем і заправка кондиціонера General Climate холодоагентом повинні здійснюватися професіоналами.

Монтаж кондиціонера General Climate - теж досить проста штука. За замовчуванням, мова йде про встановлення біля вікна або на балконі, але без послуг промислових альпіністів, максимальну довжину траси в 5 метрів і прокладання комунікацій без штроблення стін. Такий стандартний монтаж також є вкрай простим, швидким, а що найголовніше - дешевим. При цьому техніка поставляється з докладними інструкціями, в яких описано і монтаж, і подальше обслуговування. Тому компаніям-посередникам не потрібно отримувати якийсь дозвіл на свою діяльність. Ці інструкції також помітно спрощують ремонт кондиціонера General Climate.

Кліматичні системи General Climate

Але є у цієї техніки і деякі недоліки. Так, наприклад, велика частина продукції, особливо побутові пристрої і мультіспліт системи, слабо пристосована для роботи при низьких температурах. Фактично, їх не рекомендується включати вже при зниженні температури до -10 градусів. Однак не варто забувати, що General Climate також виробляє і вельми ефективне побутове опалювальне обладнання.

Крім звичайних побутових кондиціонерів, Дженерал Клімат виробляють і інші кліматичні системи, в тому числі і такі, що зараз стрімко набирають популярність - інверторні моделі, чиллери і фанкойли. Якщо коротко, то інверторні технології дозволяють пристроям не вимикатися по досягненню потрібної температури, а переходити в енергоощадний режим, продовжуючи працювати і підтримувати задані параметри. Фанкойли - пристрої, аналогічні кондиціонерам, але замість холодоагенту використовують звичайну воду. Це вигідніше для навколишнього середовища і обслуговування, але складніше для монтажу. Чиллери - більш складна версія охолоджувальних пристроїв, придатна для створення складних і масштабних систем охолодження. Тобто менш обмежені в питаннях розташування і довжини комунікацій, ніж звичайні пристрої.

У зв'язку з усім вищесказаним, не дивно, що все більше наших співгромадян, які бажають створити собі комфортні кліматичні умови, цікавить установка кондиціонера General Climate, а також - особливості його подальшого обслуговування. І незважаючи на те, що з цим цілком можна впоратися самостійно - куди простіше, а головне - безпечніше, звернутися за всім цим до професіоналів.