Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Cooper&Hunter (Купер Хантер)

У 1916 році відбулося злиття двох компаній - C.S. Cooper і Hunter Manufacturing в одну більшу - Сooper & Hunter International Corporation. Пізніше до них приєдналися і інші організації, оскільки проект виявився вкрай ефективним. У тому числі і тому, що саме C.S. Cooper створили перший комерційний і успішний рідинозаповненний радіатор. І не стали зупинятися, а продовжили вдосконалювати свої розробки, зайнявшись, одними з перших, кондиціонерами з прямим випаровуванням. Було це в далеких тридцятих роках минулого століття, але вже тоді корпорація міцно закріпила своє місце на ринку. І всі наступні новинки - гліколеві охолоджувачі, роторно-гвинтові компресори і озонобезпечний фреон R-410, активно впроваджувалися і широко використовувалися. Так що не дивно, що величезна кількість людей цінують якість і ефективне обслуговування кондиціонера Cooper Hunter.

Важливий момент. Вся техніка цієї корпорації, що поставляється в Україну, отримала всі необхідні дозволи, а також - сертифікована по ISO 9001, ISO 14000, CE, UL і УкрСЕПРО. Більш того, на всю продукцію, що поставляється, поширюється офіційний гарантійний термін. А обслуговування кондиціонера купер хантер здійснюється на найвищому рівні тільки довіреними посередниками. Це ж стосується і інших процедур, пов'язаних з цим складним, важливим і корисним пристроєм.

Чистка і заправка кондиціонера Cooper & Hunter

Чистка кондиціонера Cooper Hunter - важливий елемент регулярного обслуговування. Справа в тому, що навіть в оптимальних умовах експлуатації, теплообмінник все одно покривається забрудненнями через випаровування рідини. А вони, в свою чергу, знижують ефективність подальшої тепловіддачі. Крім того, різноманітні зовнішні впливи, типу зовнішніх осадів і продуктів життєдіяльності птахів і комах, також сприяють активному забрудненню робочих частин. І все це потрібно своєчасно і регулярно прибирати. Бажано, скориставшись послугами професіоналів.

Також саме на них лягає щеї один важливий і складний момент - дозаправка кондиціонера Cooper Hunter фреоном. На жаль, неможливо зробити повністю герметичну систему циркуляції, тому в середньому 7 відсотків газу в рік буде губитися. І чим його буде менше - тим менш ефективними будуть процеси теплообміну. Проблема в тому, що для дозаправки замкнутий контур потрібно спочатку «розкрити», додати в нього потрібну кількість газу, а потім - правильно і швидко загерметизувати. Своїми силами це зробити вкрай складно - краще довірити цю задачу професіоналам.

Регулярне чищення і дозаправка істотно подовжують термін роботи пристрою і знижують ймовірність його поломки. Однак іноді і це трапляється, адже навіть найнадійніша техніка (а у Сooper & Hunter вона саме така) іноді може виходити з ладу. І якщо перші два роки можна розраховувати на гарантійний ремонт кондиціонера Cooper Hunter, то потім вже доведеться викликати сертифікованих фахівців.

Особливості монтажу

Незважаючи на те, що самостійне монтування кондиціонерів чисто технічно можливе, робити це варто на свій страх і ризик, оскільки даний процес пов'язаний з безліччю складних і важливих моментів, про які знають тільки професіонали. Так що саме їм варто довірити монтаж кондиціонера Cooper Hunter. Однак це не означає, що звичайні користувачі нічого не повинні знати про цю справу. Все ж розуміння особливостей цього процесу трохи полегшує подальшу експлуатацію та технічне обслуговування пристрою. Особливо це стосується зовнішніх елементів. Тут потрібно запам'ятати такі важливі моменти.

  • Запас міцності. Всі кріплення повинні володіти триразовим запасом міцності. А для цього необхідні довгі анкерні болти і правильна установка.
  • Особливості фасаду. Установка кондиціонера Cooper Hunter повинна враховувати особливості поверхні, на яку його монтують. Простіше кажучи, якщо стіна стара і ветха, то роботи проводити не варто. А при наявності утеплених або вентильованих фасадів, потрібно переконатися, що болти будуть входити на потрібну глибину саме в стіну, а не в обробку.
  • Монтаж на балконах. Можливий, особливо якщо мова про варіанти без повного скління. Це одночасно і спрощує роботу, і захищає пристрій від опадів і зовнішніх впливів. З заскленими це вже не працює, так як в таких умовах неможливо добитися нормальної конвекції повітряного потоку.

Аналогічні правила і хитрощі є і при установці інших елементів кліматичних систем. І тільки професіонали з організацій, що заслуговують на довіру, знають їх усі і можуть втілити їх на практиці, завдяки чому нормальній роботі кондиціонера нічого не заважає, і дозаправку з обслуговуванням можна проводити не особливо часто.