Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Midea (Мідеа)

Збираючись придбати кліматичну техніку, варто зважити багато «за» і «проти», вибираючи прилад. Кондиціонери Midea - відмінний вибір за поєднанням ціна-якість! Однак вибравши фірму і модель кондиціонера, ви зробили тільки половину справи. Тепер потрібно зайнятися установкою приладу і краще зробити це не самостійно. Гарна бригада монтажників не тільки зніме з вас великий шматок роботи, але і зроблять це правильно. Адже не секрет, що більшість поломок кліматичного обладнання відбувається в слідстві неправильної його установки.

Також слід подумати про завтрашній день і вибрати компанію з обслуговування. Всі ці послуги надаються нашим інтернет магазином. У нас можна купити охолоджувачі повітря, замовити їх монтаж, а також замовити услугу про подальше сервісне обслуговування кондиціонера Midea.

Обслуговування і установка кондиціонерів Midea

З чого почати

Вибираємо відповідний прилад. Вибираючи кліматичне обладнання врахуйте:

  • Необхідний рівень охолодження, від цього буде залежати потужність приладу.
  • Необхідність додаткових функцій. Наприклад - не тільки охолодження, але і нагрівання приміщень, іонізація і т.д.
  • Метраж приміщення.

Візуальний аспект.

  • на деякі будинки забороняють вішати навісні зовнішні блоки від сплати систем.
  • якщо охолоджуване приміщення - не склад або підсобка, то вам напевно буде важливий розмір і візуальні особливості внутрішнього блоку кондиціонера.

Після з'ясування всіх необхідних параметрів залишиться тільки підібрати фірму і модель приладу. Ми рекомендуємо купити кондиціонер Midea, яку модель би ви не вибрали - це доступна за ціною, надійна і довговічна техніка.

Установка кондиціонера Midea

Як показує практика, величезна кількість поломок перших трьох місяців експлуатації - не гарантійний випадки, а банально - неправильний монтаж. Не потрібно економити на установці кліматичної техніки, не варто робити це самостійно або викликати сумнівних (але таких недорогих) майстрів. Подібна економія може обернутися великими витратами надалі.

Краще, коли монтаж кондиціонера Midea робиться професіоналами своєї справи.

Правильна установка кондиціонерів включає в себе безліч факторів. Це і коректно вибране місце, правильно вибрані кріплення, можливо - проведення додаткової електричної точки або навіть заміна проводки щоб уникнути надмірного навантаження на застарілу систему електричних проводів. Професіонали швидко, чітко і якісно проведуть всі роботи, заздалегідь усуваючи слабкі місця.

Пост-обслуговування

Подальше обслуговування - чистка кондиціонера Midea, заправка фреоном, дезінфекція та виявлення можливих прорахунків в роботі - важливий фактор для безперебійної і довговічної роботи приладу.

Нерідко через несвоєчасну чистки і дезінфекції приладу, кондиціонер може погано працювати. Він може погано охолоджувати або виділяти неприємний запах, а в самих «запущених» випадках - перестати працювати і поламатися.

Друге важливе питання - дозаправка фреоном. Як часто повинне робитися дозаправлення фреоном кондиціонера Midea і в якій кількості потрібно його доливати - складне питання для звичайного власника кліматичної техніки, без технічної освяти. А якщо його вчасно не долити - це загрожує необхідністю повної перезаправлення системи, що веде за собою серйозні витрати. При систематичному сервісному обслуговуванні майстри відразу помітять знижений рівень холодоагенту і доллють його в потрібній кількості.

Якщо ви довіритесь професіоналам і заключите договір про постійне обслуговуванні кліматичної техніки, вам не доведеться нервувати з безлічі питань.

Ремонт кондиціонера Midea

Кліматична техніка Midea - надійна побутова техніка. З 100 випадків звернень наших клієнтів, 99 - це не гарантійні випадки, пов'язані із заводським браком. Більшість випадків поломок пов'язано з неправильною установкою приладу або недостатнім, безсистемним обслуговуванням. Адже кондиціонер - це техніка, яка повинна проходити профілактичний огляд 1-2 рази на рік (3-4 для промислових агрегатів).

Ще один фактор - форс-мажорні випадки, пов'язані з механічним пошкодженням кондиціонера, що трапляється нечасто. Це буває при перестановці меблів або ремонті, також зовнішній блок може постраждати від вандалів або, припустимо, стихійного лиха - вдарила блискавка, впало дерево і т.д.

Ну і ще - може знадобитися заміна деталі внаслідок її фізичного зносу, після довгої роботи приладу.

Якщо ви вирішили купити кондиціонер фірми Midea - не розчаруєтеся. Це надійна і працездатна техніка, за якою тільки потрібно систематично «наглядати» - чистити, доливати фреон. Продаж кондиціонерів Midea відбувається через багато інтернет магазини - обов'язково зверніть увагу на наявність гарантії. Остерігайтеся купувати кліматичне обладнання в сумнівних місцях - економія може обернутися втратою грошових коштів.