Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Daikin (Дайкин)

Повітря життєво необхідне для нашого існування, а якість повітря безпосередньо впливає на здоров'я і якість життя. Тому з моменту заснування Daikin в 1924 році, співробітники японської компанії цілком присвятили себе подолання постійно мінливих проблем, пов'язаних з повітрям, і в підсумку компанія стала провідним виробником обладнання для кондиціонування повітря. Використання унікальних передових технологій дозволяє компанії виробляти і поставляти виключно якісне обладнання та комплексні системні рішення для забезпечення комфортних та гідних умов життя для кожної людини в будь-якому куточку світу.

Це завжди була і буде місія Daikin. Якщо Вам пощастило стати власником пристроїв цієї компанії, пам'ятайте, що навіть саме висококласне обладнання потребує правильного регулярного догляду, тому не забувайте проводити технічне обслуговування кондиціонера Daikin, причому не рідше разу на рік. І, звичайно ж, краще довірити цю місію професіоналам.

Компанією SCU надається повний спектр послуг - продаж, установка кондиціонера Daikin і його сервісне обслуговування. Установка кондиціонера проводиться в найкоротші терміни досвідченими професіоналами.

Монтаж кондиціонера Daikin включає в себе:

 • Монтаж кріплення внутрішнього блоку;
 • Свердління отвору в стіні для прокладки комунікацій;
 • Монтаж кронштейнів і установка зовнішнього блоку кондиціонера;
 • Прокладка магістралі;
 • Установка внутрішнього блоку кондиціонера;
 • Підключення комунікацій.

Після установки кондиціонера, Ви можете укласти з нами договір обслуговування. В обслуговування входить огляд, діагностика, чистка, заправка та ремонт обладнання, не пов'язане з гарантійним випадком. Гарантійний ремонт в предмет договору не входить і виконується на підставі гарантійних зобов'язань фірми-виробника.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Daikin

Основні етапи, з яких складається чистка кондиціонера Daikin:

 • Очищення повітряних фільтрів. Ця процедура необхідна з таких причин. Коли фільтр всередині кондиціонера забивається, зменшується кількість всмоктуваного повітря, а кількість електрики, яку необхідно затратити для охолодження приміщення, збільшується. Рекомендується чистити фільтр раз в два тижні. Робити це можна і самостійно, промиваючи проточною водою або за допомогою пилососа. При сильному забрудненні необхідно вимити його в теплій воді із спеціальним миючим засобом і висушити в місці, захищеному від прямих сонячних променів. Для моделей з функцією автоматичного очищення, використовуйте її для очищення фільтра. Наступні етапи складніші, тому щоб уникнути неправильної роботи кондиціонера, не рекомендуємо виконувати їх самостійно.
 • Очищення внутрішнього блоку теплообмінника, також сприяє підтримці низького споживання прибором електроенергії.
 • Промивання дренажного піддону.
 • Чистка дренажної системи. Дана процедура є профілактикою від протікання води.
 • Мийка зовнішнього блоку. Зверніть увагу, що очищення зовнішнього блоку кондиціонера слід проводити раз на рік і за допомогою фахівців з відповідним спорядженням. Особливо якщо мова йде про кондиціонер, встановленому в багатоповерховій будівлі.

Ефективна і безперебійна робота кондиціонера залежить від своєчасної заправки фреоном. Справа в тому, що під час експлуатації кліматичного обладнання відбувається природна витік фреону. Коли відсоток допустимого рівня витоку перевищено, а своєчасної заправки не відбулося, виникає загроза перегріву компресора, що призведе до поломки приладу.

Заправка кондиціонера Daikin має свої нюанси і повинна виконуватися виключно досвідченим фахівцем.

Оскільки японські кондиціонери Daikin надзвичайно надійні, при отриманні належного обслуговування ці прилади практично не мають потреби в ремонті. Проте ситуації трапляються різні, і якщо необхідний ремонт кондиціонера Daikin, розраховуйте на кваліфіковану допомогу досвідчених майстрів SCU. Вони швидко знайдуть і ліквідують причину несправності в кондиціонері за допомогою сучасного діагностичного обладнання.

Продаж кондиціонерів Daikin

Крім установки, обслуговування і ремонту, компанією SCU здійснюється продаж кондиціонерів Daikin. Якщо Ви ще не до кінця визначилися з вибором кондиціонера, але Вас цікавить надійне і якісне обладнання, яке завоювало популярність і повагу в усьому світі, то варто звернути свою увагу саме на кондиціонери від японської компанії Daikin.