Рус / Укр

Заправка кондиціонерів Київ

Заправка кондиціонерів фреоном Київ

Заправка фреоном R-22 - 100 грам 110 грн.
Заправка фреоном R-410 - 100 грам 130 грн.

Після установки кондиціонера, прилад може довгий час функціонувати без втручання. Природно, це за умови, що установка агрегату була проведена вірно і професійно, а режим експлуатації не порушувався. Однак через деякий час настане момент, коли необхідна дозаправка фреону. Зробити це самостійно теоретично можна, проте ризикувати не варто - викликайте майстра по охолоджуючим системам.

Навіщо потрібна заправка кондиціонерів фреоном

Заправка охолоджуючого обладнання - послуга пост-обслуговування. Теоретично дозаправка може знадобитися через півтора-два роки після придбання агрегату, проте в разі неполадок, виклик майстра знадобиться раніше. Заправка кондиціонера фреоном може знадобитися в двох випадках:

  1. Витік фреону через поломки
  2. Нормована (природна) втрата фреону

У першому випадку фреон може бути втрачений через неправильний монтаж, або при механічному пошкодженні. Нерідко під час ремонту або при встановленні габаритної меблів, кондиціонер можуть чимось зачепити або впустити на нього важкий предмет. В такому випадку набирайте «заправка кондиціонерів Київ», або ще краще - телефонуйте нам. Наші співробітники швидко приїдуть, полагодять і заправлять прилад.

Другий випадок - природна втрата фреону. Витік, це нормально і кількість фреону зменшується у всіх кондиціонерах, навіть у тих, які не били, не ламали і правильно встановили. Нормою вважається витік 6-8% в рік, а планова дозаправка агрегатів проводиться в ідеалі - кожні 1.5-2 роки.

Заправка кондиціонерів Київ

Найкращий варіант - регулярне обслуговування. В такому випадку можна помітити й усунути проблему до її виникнення, в тому числі і витік фреону. Однак з різних причин іноді так не виходить.

Вартість заправки кондиціонера залежить від таких факторів:

  • Модель кондиціонера - його типу, габаритів, потужності і т.д. Найдорожча заправка у потужних габаритних охолоджувальних приладів.
  • Кількість фреону, що заливається - при планових роботах, якщо поломок, що впливають на витік фреону не було, потрібна невелика за обсягом дозаправка хладогенту. Якщо ви забули, що фреон слід доливати і пристрій не обслуговувався довгий час - можуть виникнути додаткові проблеми, які відіб'ються на ціні. Наприклад, в разі витоку великого обсягу фреону - понад 60% може знадобитися повна перезарядка системи, відповідно, ціни на заправку кондиціонерів будуть вище.
  • Вид фреону, що заливається - кондиціонери, як і машини - працюють на різному паливі. Види фреону відрізняються за ціною. Найбільш дорогими вважаються фреон R-407С і R-410а, а ціна на R-22 буде трохи дешевше.

ВАЖЛИВО: Кондиціонер, як і будь-яка техніка, вимагає регулярного обслуговування. Дозаправка кондиціонерів фреоном - проста і недорога процедура, якщо дозаправка планова. Чим довше прилад не обслуговувався, тим більше ймовірності виникнення проблем з технікою. Недостатня кількість фреону впливає на роботу всіх систем кондиціонера і прилад може просто зламатися.

Якщо у вас сталося механічне пошкодження кондиціонера і фреон швидко «витікає», або довгий час обслуговування не проводилося, складно відразу назвати об'єктивну ціну. Забиваючи в пошукову систему «дозаправка кондиціонерів ціна», можете побачити дані тільки про ціну на регулярну дозаправку. Телефонуйте, і наші співробітники проконсультують вас про можливі варіанти, а майстер на місці визначить вже точно.

Коли кондиціонеру потрібна дозаправка?

Як власнику приладу зрозуміти - пора викликати майстрів для дозаправки, або ще не час. Регулярне сервісне обслуговування кондиціонерів знімає всі подібні питання. Майстер після огляду агрегату і виконання необхідних процедур сам скаже, коли його присутність знадобиться в наступний раз. Однак у випадку з побутовими приладами - господарі часто забувають або навіть не здогадуються про потреби охолоджувальних систем.

Припустимо, переїжджаючи в нову квартиру, здогадаєтеся ви запитати - який час назад була дозаправка у вашого кондиціонера? Заправка побутових кондиціонерів найчастіше проводиться господарями стихійно, з натхнення. Одні готові робити це щорічно, а інші можуть пригадати про це роки через чотири після встановлення приладу. Те ж саме і відноситься до такої важливої дрібниці як чистка кондиціонерів.

  1. Минуло півтора-два роки після придбання кондиціонера - пора викликати майстра на плановий огляд і дозаправку.
  2. Кондиціонер став гірше працювати - пора заправлятися. Перша ознака, що кондиціонеру потрібна дозаправка - коли при виставлених 17 градусах температура в кімнаті +20 - +21.
  3. При візуальному огляді в системі помітна недостача фреону. Недостачу фреону можна помітити тільки при сильному зниженні його кількості, тому майстра потрібно викликати відразу ж.
  4. Механічне пошкодження. Просто стукнути кондиціонер, щоб він зламався, прийде в голову рідкісним людям. Однак буває, що в процесі ремонту квартири або перестановки меблів, кондиціонер пошкоджується. З спліт системами все ще простіше - зовнішній блок може пошкодитися впала гілкою дерева, бурулькою і т.д. Коли прилад механічно пошкоджений, може відбуватися витік фреону.

Дозаправка фреоном необхідна для роботи абсолютно всіх сучасних кондиціонерів - будь то простий моноблочний прилад або спліт-система. Робота простих моноблочних кондиціонерів, великих промислових охолоджуючих і вентиляційних установок буде безперебійної, безпечної і економною тільки при регулярному догляді за охолоджувальної установкою. Заправка спліт систем повинна відбуватися на регулярній основі - адже в процесі поломки «накриється» вся система, а якщо агрегат працює погано – електрики він починає «тягнути» більше, а охолоджує при цьому погано.