Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Mitsubishi (Митсубиси)

Більше 30 років передові кліматичні системи від Mitsubishi Electric допомагають поліпшити умови життя споживачів. Вони створюють і підтримують комфортну температуру в приміщенні, допомагаючи економити електроенергію, не завдаючи шкоди природі.

Компанія Mitsubishi Electric займає провідне місце серед виробників систем охолодження і обігріву в світі. Кондиціонери Mitsubishi виробляються із застосуванням новітніх технологій, вони довговічні, прості у використанні, компактні, мають високу потужність і відрізняються привабливим дизайном. Обслуговування кондиціонера Mitsubishi не займає багато часу, особливо якщо мова йде про моделі з функцією Quick Clean. Внутрішні і зовнішні блоки спліт-систем піддаються суворим випробуванням на довговічність, що гарантує тривалий термін експлуатації обладнання.

Професійний монтаж кондиціонера Mitsubishi

Правильна установка пристрою і коректне підключення всіх комунікацій впливають на його термін служби. Установка кондиціонера Mitsubishi повинна проводитися відповідно до правил монтажу та з урахуванням особливостей конкретної моделі. Наполегливо не рекомендуємо проводити монтаж внутрішнього і зовнішнього блоків самостійно.

Помилки при установці негативно впливають на роботу кондиціонера, а також стають причиною його поломки. Це небезпечно. Неповна установка може привести до травми через пожежу, ураження електричним струмом, падіння пристрою і т.д.

Довірте монтаж кондиціонера Mitsubishi досвідченим фахівцям. Перед початком монтажних робіт розробляють попередній план або схему, щоб зрозуміти, де краще розмістити внутрішній і зовнішній блоки. При цьому не забувайте, що рано чи пізно зовнішній блок кондиціонера потребуватиме технічного обслуговування, тому до нього повинен бути простий і легкий доступ. Рекомендовано розміщувати зовнішній блок в місці, де він не буде піддаватися впливу:

  • прямих сонячних променів;
  • дощу;
  • сильного вітру;
  • снігопаду.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Hitachi

Чистка кондиціонера, безумовно, є запорукою його тривалої і ефективної роботи. Для більш легкого очищення розроблені моделі Quick Clean - МСЗ-FB25 / 35 / 50VA, МСЗ-FH25 / 35 / 50VE, МСЗ-GL25 / 35/42/50/60/71 / 80VGD. Унікальна конструкція Mitsubishi Electric Quick Clean дозволяє легко зняти передню панель і вентиляційні решітки, забезпечуючи відкритий доступ, в тому числі і до вентилятора. Регулярне чищення кондиціонера Mitsubishi підвищує його продуктивність, знижує споживання енергії і продовжує термін служби.

Холодоагент є життєво важливим компонентом практично всіх систем кондиціонування повітря, що використовуються сьогодні.

Холодоагент - це не одна речовина, а універсальний термін для позначення безлічі різних теплоносіїв, які служать одній меті. У випадку з кондиціонером, холодоагент використовується для передачі тепла між будинком і зовнішнім середовищем. Система випаровує холодоагент або у внутрішньому, або в зовнішньому блоці, потім відправляє холодоагент по магістралі в інший блок. Там він конденсується назад у рідину. Потім рідкий холодоагент відправляється назад у вихідний блок, і цикл починається знову. Система не споживає холодоагент, а «ганяє» його назад і вперед під час роботи. Тому не потрібно часто дозаправляти холодоагент в кондиціонер Mitsubishi, якщо система працює справно. Але з ряду причин може відбуватися надмірна витік фреону, тому кондиціонер потребує регулярної (не рідше одного разу на рік) діагностиці і, якщо необхідно, дозаправки фреоном.

Якщо не проводити своєчасну чистку і, при необхідності, дозаправку кондиціонера, це може привести до зниження ефективності його роботи та до виникнення несправностей. В цьому випадку Вам знадобиться ремонт кондиціонера Mitsubishi. Якщо не були порушені правила експлуатації, монтажу та сервісного обслуговування, при виникненні гарантійного випадку Ви маєте право скористатися ремонтом по гарантії. В іншому випадку Вам доведеться брати на себе всі витрати по діагностиці, демонтажним і монтажним операціям, а також по ремонту.

Компанія SCU надає якісні послуги, такі як:

  • Діагностика та ремонт побутових кондиціонерів.
  • Дозаправка кондиціонерів.
  • Очищення внутрішнього і зовнішнього блоків спліт-систем.
  • Установка кліматичного обладнання.
  • Продаж кондиціонерів Mitsubishi і кліматичних пристроїв інших брендів.