Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Lessar (Лессара)

Сучасний ринок кліматичного обладнання переповнений різноманітною продукцією. Найчастіше - вельми якісною і надійною. Тому доводиться вивчати додаткові критерії і можливості, перш ніж зробити вибір. І одним з таких критеріїв стала «екологічність». У всьому - у виробництві, у витраті електроенергії і навіть в тому, як поводиться обслуговування кондиціонера. Lessar - компанія-виробник, яка як раз і приділяє найпильнішу увагу саме цьому аспекту роботи. І, що найважливіше - не на словах, а на ділі.

Що, втім, не дивно, оскільки батьківщина цього бренду - Чехія. Звідси і європейський підхід як до якості і дотримання екологічних норм, так і до багатьох інших важливих моментів, наприклад - універсальності. І, звичайно ж, дотримання технологічних особливостей, так що обслуговування кондиціонерів Лессар проводиться тільки тими компаніями, яким видано на це дозвіл. А тепер ми розповімо вам про цей бренд і його діяльність більш детально.

Історія Lessar почалася в 2003 році, коли європейський ринок кліматичного обладнання вже був більш-менш визначений. І для того, щоб на нього пробитися, в компанії було вирішено зробити акцент не тільки на традиційній європейській якості та універсальності, а й на екологічності.

Почнемо з того, що матеріали, використовувані в процесі виробництва, мають потенціал для повторного використання, так що якщо ремонт кондиціонера Lessar неможливий, обслуговуюча компанія відправляє його на повторну переробку, а не на звалище. Втім, ситуації настільки радикальних поломок досить рідкісні.

Чистка і заправка кондиціонера Lessar

Також продукція заздалегідь розробляється такою, щоб максимально знизити споживання різних ресурсів, типу фреону і електроенергії, так що заправка кондиціонера Lessar проводиться помітно рідше, ніж у його аналогів від інших компаній. І, звичайно ж, в процесі використовується охолоджувач (фреон R-32), який завдає набагато меншої шкоди навколишньому середовищу. Все це дозволило добитися найвищого рейтингу енергоефективності - А +++.

При цьому також враховуються і інші потреби користувачів, наприклад - простота експлуатації. Так що базова чистка кондиціонера Lessar - заняття, з яким може впоратися будь-хто. Головне - не забути перед цим розірвати відключити його від джерела живлення і не використовувати засоби для чищення. Бо навіть при роботі з фільтром досить простої холодної води. Однак для очищення внутрішніх систем, все одно доведеться звернутися за допомогою до професіоналів.

Цікавий факт - компанія Lessar в рамках своїх екологічних ініціатив не тільки працює над вдосконаленням виробничих технологій і збільшення сегмента інверторних кондиціонерів, а й співпрацює зі Світовим фондом дикої природи. Зокрема - за програмою захисту амурських тигрів.

Велика частина техніки, яка виробляється компанією, оснащуються додатковими можливостями, які серйозно розширюють функціонал. Наприклад, «зимовим набором», що дозволяє ефективно працювати на зігрів в холодну пору року. Або іонізатором повітря, що дозволяє ефективно позбавлятися від спор мікроорганізмів. Ну і, звичайно ж, технологіями, що генерують мінімальний рівень шуму.

Кліматичне обладнання Lessar

Крім звичайних кліматичних систем, бренд активно нарощує виробництво інверторних. Їх головна відмінність в тому, що при досягненні необхідного рівня температури, вони не відключаються, а просто починають працювати на зниженій потужності. Тому зменшення споживання енергії, адже для підтримки заданих параметрів потрібно менше зусиль, ніж для їх досягнення. Втім, наявність таких інверторних панелей не ускладнює монтаж кондиціонера Lessar - з ним як і раніше може впоратися будь-яка компанія, якій ці повноваження делегували.

Завдяки активному вдосконалення виробничих технологій, бренд Лессар реально зміг закріпитися спочатку на європейському ринку, а потім і на території колишнього СНД. Так що установка кондиціонера Lessar стає все більш затребуваною і на території нашої країни. Особливо з урахуванням того, що вони можуть працювати навіть в складних погодних умовах, які у нас не рідкісні.

Крім того, компанія виробляє не тільки побутові пристрої, але і спліт-системи і теплові насоси промислового призначення. Які, знову ж таки, придатні для роботи в досить складних умовах і відповідають найвищим екологічним нормам.