Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Carrier (Каріер)

Без кліматичного обладнання неможливо на сьогоднішній момент уявити повсякденне життя. У спекотні літні періоди без кондиціонера або клімат-контролюючої техніки була б паралізована робота багатьох підприємств, а мешканці бетонних висоток були б вічно нещасливі. Дивно, але така дрібниця, як комфортний температурний режим впливає майже на всі аспекти життя і робочі процеси. Магазини, склади, офіси, виробництва і навіть повсякденні домашні справи - все залежить від температурних коливань.

  • Люди - знижується працездатність, погіршується самопочуття і просто нічого не хочеться, як знайти бажану прохолоду
  • Техніка - велика кількість приладів без підтримки правильного температурного режиму «глючать», «гальмують» і просто неефективно працюють
  • Продукти харчування та деякі інші товари (крема, ліки та багато іншого) швидко псуються в жарку пору року. Випадково забутий на столі сік може скиснути за півгодини-годину, а улюблений крем для рук, залишений на туалетному столику - зіпсуватися

Кондиціонер Carrier - це чудовий вихід із ситуації. Комфортний температурний режим - гарантований, а всі супутні при високому температурному режимі проблеми - не мають шансів на розвиток.

Не забувайте, однак про обслуговування вашого рятівника. Обслуговування кондиціонера Carrier готові регулярно виконувати наші фахівці. Регулярне обслуговування кондиціонера збільшує термін служби приладу і усуває до 95% проблем, які могли б виникнути. Просто тому що вони будуть вчасно помічені та усунені.

Співробітники нашої фірми готові виконати для вас всі типи робіт - від установки кондиціонера до ремонту в разі потреби. Однак, чим ремонтувати, краще попередити поломку - усунення проблем в стадії зародження набагато простіше, ефективніше і дешевше.

Почнемо спочатку.

Монтаж кондиціонера Carrier

Неправильна установка і монтаж кліматичної техніки впливає не тільки на коректну роботу приладу, але і на довговічність. Кондиціонер може слабо дути, дути смердячим повітрям, недостатньо охолоджувати або виникне витік внутрішніх рідин.

У таких випадках нерідко люди дивуються - така якісна і надійна техніка, а так погано працює (або «так швидко поламалася»). У більшості звернень такого роду по приїзду фахівців виявляється, що якийсь «майстер-ломастер» неправильно пробив трасу або щось не так під'єднав (і ще мільйон-одна причина). Спроба заощадити в цьому випадку - недоцільна. Вибравши недорогих і не дуже професійних фахівців - ви ризикуєте. Правильні дії майстра - запорука довгої і безперебійної роботи приладу.

Чистка кондиціонера Carrier

Регулярна чистка охолоджуючих приладів – запорука довгої та безперебійної роботи. В процесі експлуатування прилад засмічується, «беручи на себе удар» у вигляді мільйона мікрочастинок, що кружляють в повітрі. Фільтр максимально оберігає наше здоров'я, збираючи пил і забруднення з повітря, але й інші частини приладу «піддаються атаці» мікрочастинок. Особливо схильний до забруднення зовнішній блок кондиціонера.

Якщо чистка кондиціонера не проводиться довго, крім звичайного пилу і бруду, всередині приладу може ще «завестися» якийсь шкідливий мікроорганізм. Ну і як тільки бруд накопичується в великій кількості, він починає «вилітати» в приміщення. Як тільки ви будете включати прилад, який тривалий час не очищувався – уся ця «радість» буде розлітатися по кімнаті. Звичайна чистка один-два рази на рік позбавить вас від подібних неприємностей. В ідеалі - ще можна зробити санітарізацію (дезінфекцію) приладу, щоб усунути можливо оселилися мікроорганізми.

Якщо нехтувати цими правилами з безпеки - можливі не дуже приємні наслідки. Люди, що знаходяться в приміщенні, де працює прилад будуть хворіти, погано себе почувати або ж з'явиться неприємний запах і відчуття несвіжості.

Заправка кондиціонера Carrier

Охолоджуюча техніка працює на фреоні або іншому хладагені. Якщо прилад правильно встановили і не піддавали механічним пошкодженням - дозаправлятися потрібно буде нескоро. Може навіть пройти пару років, перш ніж буде потрібно заправка кондиціонера Carrier, але рано чи пізно це все ж станеться.

Той прилад, який знаходиться на регулярному профілактичному обслуговуванні - поза зоною ризику. Майстер, який виявив низький рівень холодоагенту - добавить його, і все. А ось тим, хто згадує про улюблену кліматичну техніку від випадку до випадку може не пощастити. Справа в тому, що, якщо рівень фреону або іншого охолоджувача, критично знизиться - доведеться зливати все і робити перезапуск системи (а це недешево). У гіршому випадку - кондиціонер взагалі зламається.

Ремонт кондиціонера Carrier

У цьому питанні теж вкрай важливий регулярний догляд за приладом. Поломка, виявлена в процесі регулярного профілактичного обслуговування, як правило, швидко і легко усувається. У разі «запущеної» проблеми ремонт може виявитися дорогим або взагалі непотрібним - власникам приладу, що «зазівалися», доведеться купувати новий кондиціонер.

Тому важливо стежити за кліматичною технікою і вчасно проводити такі операції, як очищення, дозаправка, ремонт та інше.