Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Beko (Беко)

Виробники кліматичної техніки рекомендують не залишати надовго без уваги кондиціонери, спліт-системи, мульти-спліт системи. Це не означає, що щодня необхідно перевіряти кондиціонер. Однак чистити, заправляти і тестувати на поломки прилад потрібно регулярно.

Регулярне обслуговування та своєчасна діагностика-запорука довгого і безперебійної роботи кліматичної техніки.

Виконуємо самостійно або шукаємо майстра?

При бажанні, деякі процедури, можливо, робити і самостійно. Наприклад, напрочуд просто - очистити від пилу зовнішні деталі. З дозаправкою або чищенням, та промиванням внутрішніх систем - складніше.

Але ці процедури можливо виконати самостійно! Інше питання - чи треба. Витрачені зусилля, втрачений час і ціна за цю процедуру не співвідмірні. Тим більше, що є ймовірність зробити щось не так, припуститися помилки в діях або послідовності.

  • Чи зможете ви зробити це на рівні з професіоналами або допустите помилку, яка приведе до поломки приладу
  • За витратами часу любитель виконає всі очисні процедури значно довше, ніж професіонал, що довів до автоматизму всі рухи

Якщо ви впевнені в своїх навичках, і володієте великою кількістю часу - удачі. Однак більшість користувачів вважають за краще звернутися до професіоналів. Так і техніка буде ціліше, і час не втратите.

Замовити послуги, пов'язані з обслуговуванням кондиціонера - просто, легко і доступно за ціною. Це можуть бути майстри з контори в вашому мікрорайоні або ж ті, що порекомендує продавець. І в цьому випадку продавцю цілком можна довіритися. Різниця в тому, з якої контори приїдуть до вас майстра і її розташування відносна - адже і ті, і інші майстри прийдуть до вас додому. А ось плюси очевидні. Майстри запропоновані виробником напевно добре знають весь модельний ряд кондиціонера Беко та їх особливості, адже обслуговують їх регулярно.

Найпопулярніші з послуг, що замовляються за статистикою магазину SCU і нашої сервісної служби:

  • чистка кондиціонера Beko
  • заправка кондиціонера Beko
  • ремонт кондиціонера Beko

Однак почнемо ми з самого початку - установка кондиціонера Beko. Тих, хто купує кондиціонер вперше, завжди застережуть: «не заощаджуйте на установці і монтажних роботах». Неправильна установка приладу може обернутися згодом його некоректної роботи, витоку фреону або не гарантійної поломки.

Домовитися про монтаж можна відразу ж - при покупці кондиціонера. Запитайте у продавця. Як правило, всі центри продажу кліматичної техніки мають свої бригади, або контакти перевірених майстрів. Наприклад, в магазині scu.com.ua існує своя власна сервісна служба, послуги якої ми рекомендуємо покупцям кліматичної техніки Beko.

Чистка кондиционера Beko

Проводити чистку кондиціонера Beko рекомендують 1-2 рази на рік - для побутових приладів. Промислові агрегати доведеться чистити частіше. На те, наскільки часто необхідно чистити кондиціонер в першу чергу впливає специфіка його робочих умов (скільки годин на добу він працює, при якому навантаженні, і т.д.) і чистота повітря.

Не забувайте - регулярна і своєчасна очистка кліматичної техніки - економить ваші гроші! І ми це зараз доведемо.

Кондиціонер потрібно чистити з технічних міркувань. Наприклад, якщо забути очистити фільтр внутрішнього блоку, то поламається компресор. Ремонт цієї деталі «потягне» на половину вартості всього кондиціонера. І це тільки один приклад можливих поломок при зневажливому ставленні до чистоти приладу.

Бруд, пил, наліт:

  • перешкоджають нормальній роботі вентилятора,
  • негативно впливають на роботу процесора,
  • порушують мастильні властивості всередині систем та інше.

Загалом - вчасно і регулярно чистити дешевше, ніж хронічно ремонтувати прилад. Ну а така послуга, як «дезінфекція» допоможе зберегти здоров'я оточуючих і не допустить появи неприємних запахів.

Заправка кондиціонера Beko

Заправкою кондиціонера називають додавання фреону (холодоагент) всередину систем охолоджуючої техніки. Вважається, що кожен кондиціонер потребує дозаправки кожні рік-два. Але якщо ваші монтажники встановили прилад як треба, а експлуатували ви його за правилами, дозаправка може знадобитися через три або навіть чотири роки.

Недолік холодоагенту призводить до некоректної роботи приладу. Кондиціонер погано охолоджує, гуде, а на компресор збільшується навантаження, що веде до поломки.

Ремонт кондиціонера Beko

Що стосується пункту «ремонт кондиціонера Beko», то скажемо наступне:

За умови, якщо монтаж кондиціонера Beko і установка кондиціонера Beko проведена правильно і добротно, а обслуговування проходить регулярно - ремонт знадобиться нескоро після установки. Кліматична техніка буде довго і справно працювати, а незначні поломки і знос деталей, які вчасно виявить майстер, не обійдуться дорого.