Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Panasonic (Панасонік)

Відома японська корпорація Panasonic є одним з найбільших в світі виробників електроніки, а також великої і дрібної побутової техніки - пральних машин, кондиціонерів, кухонної вбудованої і іншої побутової техніки, відеокамер і аудіоапаратури, цифрових фотоапаратів і холодильного устаткування. Продукція Panasonic відрізняється високою якістю і сучасним дизайном. Правильна експлуатація та своєчасне обслуговування кондиціонерів Panasonic дозволять уникнути передчасного виходу обладнання з ладу і гарантують довгу і надійну роботу техніки.

Перед покупкою кліматичного пристрою слід переконатися, що проводка в будинку або в квартирі розрахована на споживану потужність кондиціонера. Інакше проводка буде перегріватися. Правильна установка кондиціонера Panasonic вимагає жорсткого дотримання технічних норм. Установка внутрішнього блоку кліматичного пристрої та прокладка магістралі відносяться до внутрішніх робіт. Важливу роль відіграє правильний вибір місця для установки блоку і надійність кріплення.

Установка кондиціонера Panasonic

Щоб уникнути помилок, монтаж кондиціонера Panasonic краще довірити досвідченим фахівцям, особливо якщо йдеться про модель з зовнішною блоком спліт-системи. Стіна і все елементи кріплення повинні мати підвищений запас міцності. Монтаж зовнішнього блоку на стіні багатоповерхового будинку може бути ускладнений. У деяких випадках, доведеться вдатися до допомоги вузькопрофільних майстрів – побутових альпіністів. Після закінчення монтажних робіт та після підключення магістралі необхідно провести вакуумування. Це процес видалення з системи повітря і вологи. Для проведення вакуумування, майстри SCU мають необхідне спецобладнання.

Правильна установка, як і регулярне чищення кондиціонера Panasonic, впливає на тривалість і ефективність його роботи.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Panasonic

Ретельне очищення кондиціонера повинне проводитися фахівцями, але є етап, який під силу виконати будь-якому користувачеві. Це очищення повітряно-пилових фільтрів внутрішнього блоку спліт-системи. Залежно від моделі кондиціонера, необхідні дії можуть злегка відрізнятися, але, в основному, необхідно виконати наступне:

  • Підняти кришку корпусу внутрішнього блоку.
  • Зняти пиловий фільтр.
  • Промити фільтр під проточною водою. У разі необхідності, можна використовувати спеціальне засіб для чищення.
  • Висушити пиловий фільтр і вставити його на місце.

При самостійної очищення фільтрів зверніть особливу увагу на те, що строго не рекомендується експлуатувати кондиціонер без фільтра. Перед тим як включити кондиціонер, перевірте наявність пилового фільтру.

Оскільки холодоагент грає важливу роль в роботі кліматичного обладнання, не можна допускати критичного зменшення його кількості в системі.

Заправка кондиціонера Panasonic може здійснюватися як досвідченими майстрами, так і самостійно. Другий варіант обійдеться дешевше, але виконуйте дозаправку кондиціонера своїми силами тільки лише при наявності необхідних знань і навичок, а також спецобладнання, яке навряд чи завалялося де-небудь в коморі або на горищі. Тому, якщо Ви схиляєтеся до першого варіанту, зверніться за допомогою до фахівців SCU (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві). Вони проведуть діагностику, визначать необхідну кількість фреону і заправлять систему.

Ефективна експлуатація систем вентиляції та кондиціонування повітря означає, що вони охолоджують або нагрівають в міру своїх можливостей, економлячи при цьому якомога більше енергії. Кращий спосіб підтримувати справну роботу цих систем - це регулярне обслуговування. Технічне обслуговування повинно включати щорічну очистку, заміну повітряних фільтрів і професійну діагностику. Неправильний догляд, несвоєчасні чистки і надмірний витік фреону призводять до виникнення несправностей. У гіршому випадку обладнання доведеться замінити, в кращому - знадобиться ремонт кондиціонера Panasonic. Майстри SCU оперативно виїжджають на будинок для оцінки несправності і перевірки функціонування системи. Від характеру поломки залежать терміни ремонту і його вартість. Ми здійснюємо ремонт будь-якої складності, а в разі заміни деталей, Ви отримаєте гарантію.

Послуги, які пропонує наша компанія:

  • Продаж кондиціонерів Panasonic.
  • Чищення внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера.
  • Діагностика, якісний ремонт і дозаправка кліматичного обладнання

Усі процедури працівники SCU виконають професійно, якісно, швидко і за доступною ціною.