Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Gree (Грі)

Корпорація Gree - найбільший виробник кондиціонерів в Китаї і один з найбільших виробників систем кондиціонування у світі. Щороку на своїх заводах Gree випускається більше 60 мільйонів побутових моделей і приблизно 5,5 мільйона промислових кондиціонерів для 160 країн. До надбань корпорації належать тринадцять інноваційних та нагороджених преміями технологічних розробок, більше 30 тисяч патентів, а також сучасні дослідницькі лабораторії. Корпорація Gree була визнана світовим лідером з виготовлення побутових кліматичних систем без інвертора. Перелік обладнання, яке виробляється на заводах корпорації Gree Electric Appliances, надзвичайно широкий:

 • системи промислового кондиціонування;
 • теплові насоси;
 • осушувачі та очищувачі повітря;
 • холодильники та морозильні камери;
 • різноманітні побутові кондиціонери і мульті системи;
 • спліт-системи для комерційного використання;
 • а також дрібна побутова техніка і смартфони.

Gree Electric Appliances Inc гарантує покупцям високу якість техніки і гарантійний ремонт в разі неполадок. Але краще не доводити обладнання до такого стану і заздалегідь подумати про обслуговування кондиціонера Gree. Договір про сервісне обслуговування можна заключити відразу ж при покупці кондиціонера.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Gree

У перелік послуг, що стосуються обслуговування, установка кондиціонера Gree не входить, але цю послугу також можна замовити при покупці кліматичного пристрої або ж як окрему послугу. У вартість установки кондиціонера входить логістика, витратні матеріали та робота майстрів.

Правильний монтаж кондиціонера Gree з урахуванням необхідних кутів, є запорукою довготривалої безперебійної роботи пристрою. Монтаж включає установку зовнішнього і внутрішнього блоків, свердління отвору під трасу і прокладку фреонової траси, упаковку зовнішніх проводів в короб, підключення комунікацій.

Технічне обслуговування може включати в себе:

 • Ретельна діагностика роботи системи в цілому на всіх режимах.
 • Регулярне чищення кондиціонера Gree: чистка або промивка пилових фільтрів, частковий розбір з механічним очищенням вузлів і агрегатів спліт-систем з обробкою теплообмінників паром, проведення робіт по чистці та миття зовнішнього і внутрішнього блоків спліт-системи і т.д.
 • Перевірка і прочищення дренажної системи.
 • Діагностика функціонування вентиляторів.
 • Контроль температури сухого повітря на вході і виході з випарника.
 • Вимірювання напруги в мережі управління.
 • Огляд стану траси, проводів і кабелів.
 • Перевірка наявності витоку холодоагенту і т.д.

Також в обслуговування обов'язково входить заправка кондиціонера Gree фреоном. Вірніше, дозаправка, в разі природного витоку фреону. Від 6% до 8% витоку вважається нормою. Але цей відсоток збільшується через несвоєчасний, непрофесійний та недбалий догляд за кліматичним обладнанням. В результаті - система перегрівається і втрачає свою ефективність. При наявності договору про обслуговування Вам не потрібно про це турбуватися, наш фахівець перевірить всі показники техніки і, при необхідності, дозаправить його фреоном.

Якщо дотримані всі правила установки і догляду за обладнанням, гарантійний ремонт кондиціонера Gree забезпечується фірмою-виробником і здійснюється в авторизованих сервісних центрах. Коли виникають неполадки, які не належать до гарантійного випадку, до Вас прийдуть на допомогу наші майстри.

Фахівці SCU володіють необхідними знаннями і мають в своєму розпорядженні відповідні інструменти для лагодження дрібних і серйозних несправностей, що не покриваються гарантією.

Продаж кондиціонерів Gree

Придбавши кондиціонер в іншому магазині, звертайтеся до SCU з приводу монтажу приладу, обслуговування та ремонту. Будьте впевнені - наші майстри виконають все швидко і з повним дотриманням технічних норм. Якщо Ви ще не визначилися з вибором кондиціонера, зверніть увагу на те, що однією з наших послуг є продаж кондиціонерів Gree. Компанія SCU працює в сфері клімат-контролю приміщень і пропонує великий вибір моделей від перевірених виробників, які відрізняються як технічними характеристиками, так і дизайном. Ми допоможемо підібрати і реалізувати оптимальне рішення для житлових приміщень будь-якої площі і планування.