Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Dantex (Дантекс)

Спочатку компанія Dantex розроблялася як спільний англо-китайський проект. Тому до цих пір їх центральний офіс розташовується на території Великобританії, а при виробництві використовуються китайські запчастини. Однак уже в 2005 році Дантекс вийшла на ринок спочатку Росії, а потім - і країн СНД. І зайняла на ринку кліматичного обладнання особливу нішу, оскільки пропонувала добру європейську якість за відносно середніми цінами. А завдяки настільки високій якості, і обслуговування кондиціонера Дантекс теж не вимагало багато зусиль і витрат. Тому свою стійку позицію компанія займає на вітчизняному ринку до сих пір. Але чому ж, крім якості і ціни, вона приваблює клієнтів?

Стандарти якості

У компанії діє система контролю якості 6 Sigma Management, за допомогою якої можна відстежувати ефективність виконання всіх бізнес-процесів і пов'язаних з ними робіт. Більш того, кожен кондиціонер, який сходить з виробничої лінії, тестується на випробувальному стенді, а деякі блоки навіть повністю розбираються, щоб переконатися в бездоганному виконанні збірки. А за рахунок того, що при виробництві використовуються компресори настільки іменитих і надійних виробників, як Toshiba, Matsushita, Hitachi, Copeland і Daikin, можна не сумніватися в ефективності роботи кліматичного обладнання.

При цьому вся продукція відповідає міжнародним сертифікатам якості, особливо - РЄ і TUV. І ряду інших, прийнятих на територіях країн Європи і СНД.

Компанія працюють не тільки з простим побутовим кліматичним устаткуванням, але і з більш складними промисловими системами кондиціонування і вентиляції. І регулярно випускає оновлення своїх продуктових лінійок, щоб не відставати від конкурентів. Так що можна з упевненістю стверджувати, що Дантекс є одним з найбільш динамічно розвиваються брендів на ринку Росії і деяких країн СНД.

Обслуговування і заправка кондиціонерів Dantex

У кліматичному обладнанні використовуються такі передові і затребувані технології, як різноманітні фільтри (катехиновий, з срібними іонами, вугільний електростатичний, надщільний і т.д), іонізатор, система стійкості до перепадів напруги і інвертор DC. Також є функція спрощеної очищення випарника, за рахунок якої чистка кондиціонера Dantex стає набагато простіше і може проводитися навіть силами користувачів.

Компанія регулярно проводити курси підготовки і підвищення кваліфікації як для своїх співробітників, технічних фахівців і монтажників, так і для користувачів, що бажають навчитися краще розбиратися в особливостях роботи і установки сучасного кліматичного обладнання. За рахунок цього підтримується висока якість роботи компаній-посередників, так що ви можете не сумніватися, що ремонт, установка і заправка кондиціонерів Dantex будуть здійснюватися на найвищому рівні.

Унікальні пропозиції

Дантекс є ексклюзивними постачальниками не тільки кліматичного обладнання власного виробництва, а й пропонують продукцію норвезької компанії Nobo, кондиціонери Marsa, електричні каміни Dimplex, дров'яні італійські каміни MCZ, La Nordica і інших настільки ж рідкісних і якісних виробів.

На більшість елементів кліматичного обладнання Дантекс поширюється гарантія на 3 роки. У тому числі і на такі популярні зараз чиллери і фанкойли. Якщо по закінченню цього терміну в роботі техніки будуть виявлені які-небудь порушення, то користувачі зможуть розраховувати на безкоштовну заміну або ремонт кондиціонера Dantex. Однак про подробиці цієї процедури краще дізнатися у менеджера компанії.

Установка кондиціонера Dantex

Компанія активно розвиває власну мережу складів на території Росії і країн СНД, за рахунок чого серйозно зменшуються терміни поставки необхідних запчастин і елементів, що помітно прискорює і здешевлює монтаж кондиціонера Dantex. Та й у компаніям-підрядникам стає простіше здійснювати сервісне обслуговування продукції та її гарантійний ремонт.

Як бачите, продукція компанії дійсно заслуговує найпильнішої уваги з боку користувача, небайдужого до свого комфорту. Тому якщо вас цікавить установка кондиціонера Dantex з подальшим сервісним обслуговуванням - сміливо звертайтеся до нас. І нехай у вашому домі все буду комфорт і затишок!