Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Hitachi (Хітачі)

Комфортна температура повітря в будинку або квартирі - одна з умов, необхідних для здоров'я і життя людини. Вибір кліматичного обладнання повинен бути обдуманим і ретельно виваженим. На ринці України представлені тисячі моделей від різних виробників, тому іноді складно визначитися, на який з них зупинитися. Якщо вибір припав на японські кондиціонери Hitachi, швидше за все Ви вже знаєте, що відгуки про них у покупців вкрай позитивні. Інженери Hitachi постаралися, щоб їх техніка була надійною і функціональною, а також дуже зручною в експлуатації. У свою чергу, компанія SCU гарантує професійне обслуговування кондиціонера Hitachi. При правильному догляді кліматичне обладнання прослужить вірою і правдою довгі роки.

Однією з умов тривалої і ефективної роботи пристрою є правильна установка кондиціонера Hitachi.

Спліт-системи, які користуються особливою популярністю для підтримання оптимальних кліматичних умов в житлових будинках і квартирах, складаються з двох блоків - зовнішнього і внутрішнього. Вони пов'язані між собою магістраллю, по якій циркулює холодоагент. У ролі хладагенту, в побутових кондиціонерах виступає фреон. У разі неправильної установки блоків спліт-системи і некоректного підключення комунікацій, відбуваються витоки фреону, виникають підвищені вібрації і шум, протікання конденсату і т.п. У підсумку це приведе до необхідності ремонту і додаткових витрат, так що краще довірити установку кондиціонера досвідченим фахівцям.

Здійснюючи монтаж кондиціонера Hitachi, не слід намагатися економити на витратних матеріалах. Наприклад, на кріпильних болтах, особливо для зовнішнього блоку. Зважаючи на своє розташування, вони піддаються впливу вітру, перепадів температури, дощу і снігу. Тому у них повинен бути достатній запас міцності. Застосування дешевих і неякісних матеріалів призводить до необхідності заново виконувати монтаж кондиціонера або ремонтувати його. А це, знову ж таки, додаткові витрати і трата дорогоцінного часу.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Hitachi

Щоб уникнути виникнення несправностей в роботі кліматичного обладнання «глибока» чистка кондиціонера Hitachi повинна виконуватися досвідченими фахівцями. Якщо Ви не володієте певними навичками, максимум, що можете очистити самостійно - це повітряно-пилові фільтри. Якщо Ви вирішили самостійно почистити пилові фільтри, пам'ятайте:

  • Попередньо вимкніть пристрій з електромережі.
  • Чітко дотримуйтесь вказівок, які описані в інструкції з експлуатації кондиціонера в розділі "Чистка".
  • Після очищення пилових фільтрів, не забудьте вставити їх на місце.
  • Не використовуйте кондиціонер без фільтрів, інакше пил може потрапити в кондиціонер, що призведе до його несправності.

Через деякий час (зазвичай – півтора-два роки), у зв'язку з природним витоком фреону, будь-який кондиціонер потребує дозаправки. Заправка кондиціонера Hitachi здійснюється за допомогою спеціального обладнання і тільки після попередньої діагностики. Вартість цієї послуги залежить від типу використовуваного фреону, його необхідної кількості, а також відстані між блоками спліт-системи. Якщо не зробити заправку своєчасно, це значно позначиться на ефективності роботи пристрою.

Швидше за все знадобиться ремонт кондиціонера Hitachi, якщо Ви помітили, що його продуктивність відчутно знизилася. При наявності договору про обслуговування діагностика неполадок і дрібний ремонт несправностей входитимуть до переліку послуг. Але наші фахівці приїдуть, навіть якщо Ви не укладали з нами договір. Вартість ремонту буде залежати від характеру поломки. Компанія SCU дає гарантію на всі види робіт і виконує ремонт кондиціонерів будь-якого типу і з урахуванням особливостей конкретної моделі від будь-якого виробника.

Продаж кондиціонерів Hitachi

Крім обслуговування, установки і ремонту кліматичних систем, в переліку послуг, які надає компанія SCU, є продаж кондиціонерів Hitachi. SCU має в своєму розпорядженні великий вибір різноманітних моделей побутових спліт-систем. Ми допоможемо підібрати оптимальний за співвідношенням ціна-якість варіант для Вашого будинку або квартири.