Рус / Укр

Встановлення кондиціонерів Київ

Монтаж кондиціонерів Київ

Правильний підхід при установці кондиціонера, це грамотний підбір таких якостей приладу:

  • відповідної потужності
  • розміру
  • типу
  • кількості блоків
  • і інших параметрів прибору.

Правильний підхід - це ще і грамотна установка приладу. Чому даний факт настільки важливий? Офіційна статистика свідчить - 80% поломок систем кондиціонування пов'язано з:

  • неправильною установкою
  • неправильною експлуатацією

Грамотна установка кондиціонерів - фактор, який впливає на подальшу роботу приладу. Правильність установки безпосередньо пов'язана з ймовірністю поломок в процесі роботи і терміном можливої експлуатації кондиціонера.

До установки подібних приладів підходять як до комплексного багаторівневого процесу. Знання, навички та досвід - необхідні.

«Установка кондиціонерів в Києві» - популярний запит в мережі. Установкою займається велика кількість компаній різного калібру, приватних бригад і доморощені «умільці на всі випадки». При виборі підрядників дуже важливо не потрапити в халепу. Адже в цьому випадку недорога ціна на установку може обернутися набагато більшими витратами. Неправильний монтаж і інші непрофесійні дії можуть привести до швидкої поломки приладу, а якщо й ні - працювати він буде набагато гірше, ніж міг би.

Ціни на установку кондиціонерів залежать від складності монтажу. Побутові «домашні» кондиціонери встановлюються простіше і швидше. Відповідно і ціна на їх монтаж нижче, ніж на монтаж промислових охолоджувачів і комплексних спліт-систем. Крім того, на складність монтажу впливають особливі побажання замовників (нестандартний монтаж) і особливі технічні умови приміщень, де буде відбуватися установка.

Наша фірма надає послуги з встановлення кондиціонерів протягом довгого часу. Якщо ви оберете нас в якості виконавців - агрегат буде встановлений в дотриманні з усіма необхідними параметрами.

Встановлення кондиціонера під ключ

Серед популярних послуг - установка кондиціонера «під ключ». Послуга передбачає зняття з ваших плечей «головного болю» з приводу підготовки до монтажу і проведення всіх необхідних робіт. Наші майстри виїдуть на об'єкт, зроблять необхідні заміри, проведуть підготовку до монтажу і встановлять прилад.

Монтаж кондиціонерів під ключ можуть замовити власники приватних будинків, власники торгових або промислових приміщень. Над кожним з проектів будуть працювати фахівці вузького профілю. При такому підході всі нюанси по монтажних роботах будуть враховані відразу, навіть на найскладніших і незвичайних об'єктах, і, як наслідок - ніяких форс-мажорів не станеться.

Фахівцями нашої фірми виконується монтаж кондиціонерів в Києві, і інших містах України. Ціни у нас доступні, працівники досвідчені, а матеріали - тільки перевіреної якості. Виконуємо монтаж різного ступеня складності, в тому числі і роботи під ключ.

Якщо вас цікавить монтаж кондиціонерів недорого і якісно - ви звернулися за адресою!

Відмінності систем кондиціонування

Монтаж систем кондиціонування відрізняється для кожного з типів охолоджуючих пристроїв.

  1. Моноблочні кондиціонери складаються з одного блоку, що спрощує їх монтаж. Сам моноблок кріпиться на стіну, труби для повітрообміну виводяться на вулицю.
  2. Спліт-система - це тип кондиціонерів, що складається з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. В процесі установки крім внутрішнього блоку, встановлюється зовнішній блок, а потім проводяться роботи по з'єднанню цих двох об'єктів трубопроводом і кабелями. Монтаж спліт систем складніший, ніж установка моноблочного кондиціонера, проте не набагато. Складність також може бути в отриманні дозвільного документа на установку зовнішнього блоку, тому що не на всіх будівлях дозволено розміщувати сторонні предмети.
  3. Мультисплит система - найбільш складна з вентиляційно-кондиціонерних систем. До одного зовнішнього блоку може підключатися два, три і навіть п'ять внутрішніх блоку. Крім основних робіт по установці, потрібно прокласти безліч кабелів, які призначені взаємопов'язувати все блоки між собою, додаткові повітряні канали на пристойний метраж, а іноді - прокласти фреонові траси.

Монтаж побутових кондиціонерів, як правило, має на увазі монтаж моноблочного агрегату або просту спліт-систему. Вибирайте працівників scu.com.ua в якості виконавців, і ваші кондиціонери будуть справно і довго працювати після установки. Наші співробітники проведуть всі роботи, пов'язані з монтажем, а також можуть надавати подальше технічне обслуговування кондиціонерів - регулярне чищення, діагностику, профілактику і т.д.

Монтаж промислових кондиціонерів не менш важливий з огляду на більшу складність. Одна невелика помилка або неточність може позначитися на роботі всієї системи в цілому. Однак якщо ви вибрали хороших виконавців і фірму, що дає гарантії на всі виконані роботи - боятися нічого.

Найпопулярніші типи кондиціонерів

Монтаж настінних, стельових, колонних кондиціонерів

Настінні кондиціонери зручні, практичні, відрізняються доброю продуктивністю і дозволяють економити місце. Кондиціонери такого типу дуже часто використовуються для установки в житлових будинках і міських квартирах. Серед плюсів - доступна ціна і широкий модельний ряд, мінус - обмеження по установці і мала потужність приладу - здатний охолодити від 15 до 70 квадратних метрів. Монтаж настінних кондиціонерів не відрізняється особливою складністю.

Касетні кондиціонери вимагають установки підвісної стелі. Монтаж касетних кондиціонерів складний, вимагає багато навичок, знань і досвіду, так як включає безліч вузлів, в тому числі роботу з автоматикою і електронікою.

Кондиціонер цього типу віддає повітря через спеціальні пластини, розташовані по периметру зовнішнього блоку, який монтується в стелі приміщення. Плюс - естетичний вигляд і приховане положення приладу - все з'єднувальні елементи, дроти і повітропровід зховані під підвісною стелею, а також - високі показники потужності. Мінус - необхідність підвісних стель. Монтаж стельових кондиціонерів, в тому числі і касетного типу, часто застосовується в приміщеннях з великою і дуже великою площею - потужності цілком вистачає. Один касетний кондиціонер здатний охолоджувати як два-три звичайних.

Колонний кондиціонер використовують в тих випадках, коли до агрегату немає особливих естетичних вимог, а велика потужність необхідна. Зовні такий кондиціонер нагадує шафу або холодильник. Монтаж колонних кондиціонерів проводиться таким чином - внутрішній блок монтується в підлогу, зовнішній встановлюється біля вікна, а після проводяться роботи по монтажу траси і з'єднанню двох блоків. Плюс - велика потужність, мінус - громіздкість приладу, потрібна велика площа для його розміщення.