Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Haier (Хаєр)

Китайська компанія Haier відома у всьому світі, як один з найбільших виробників високотехнологічної великої і дрібної побутової техніки, водонагрівальних і кліматичних систем. Під брендом Haier випускається великий асортимент різноманітних побутових пристроїв, які покликані полегшити і поліпшити життя споживача. Це:

 • холодильники,
 • морозильні камери,
 • варильні поверхні,
 • духовки,
 • мікрохвильові печі,
 • кухонні витяжки,
 • посудомийні машини,
 • пральні машини,
 • телевізори,
 • осушувачі повітря,
 • кондиціонери.

Якщо Ви стали щасливим володарем кліматичного обладнання Haier, то знайте - ви придбали надійну техніку, яка прослужить довгі роки. Але слід також пам'ятати про два моменти, які суттєво впливають на тривалість експлуатації приборів. Це правильний монтаж і регулярне обслуговування кондиціонера Haier. При дотриманні цих двох умов ніякі поломки і несправності виникати не повинні.

Професійна установка кондиціонера Haier

Чому так важлива правильна установка кондиціонера Haier? Тому що допущені при установці помилки мають плачевні наслідки. Найпоширеніші помилки:

 1. Відсутня ізоляція труб при прокладанні фреонової траси. Результат - конденсат з труб стікає по стіні і стає причиною утворення грибка.
 2. Використання труб невідповідного діаметра при укладанні траси. Підсумок - не підтримує необхідний тиск, компресор швидко вийде з ладу.
 3. Не закріплена зовнішня траса. Результат - розвальцьовування з'єднань і витік фреону.
 4. Довжина магістралі перевищує 10-15 м. Підсумок - великі втрати холоду в системі. Якщо довжина траси перевищує стандартну, потрібна дозаправка системи фреоном ще під час установки кондиціонера.

Доручіть монтаж кондиціонера Haier досвідченим фахівцям SCU. Намагання заощадити на монтажу пристрою призведе до того, що доведеться заплатити ще в два-три рази більше ніж ціна за якісний монтаж. Кваліфікований майстер виконає установку швидко і правильно, з урахуванням усіх технічних норм і особливостей конкретного кліматичного обладнання. Зверніть увагу на те, що, зважаючи на небезпеку висотних робіт, монтаж зовнішнього блоку на верхніх поверхах висоток зазвичай виконується промисловими альпіністами.

При укладанні договору про обслуговування, чистку, дозаправку і дрібний ремонт кондиціонера на постійній основі проводить компанія, з якою був укладений договір.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Electrolux

Чистка. Через деякий час після установки, теплообмінник випарника забруднюється. Забруднення цього приладу призводить до зниження ефективності роботи кондиціонера. Саме тому своєчасне і регулярне чищення кондиціонера Haier - запорука його довгої і справної роботи. У деяких моделях передбачена функція автоматичного очищення випарника, яка дозволяє уникнути забруднення внутрішнього теплообмінника. Звичайно ж, це не виключає повної необхідності в очищенні пристрою і регулярного візуального контролю, але значно впливає на кількість необхідних чисток.

Дозаправка фреоном. Під час експлуатації кондиціонера відбувається природний витік фреону. Це пов'язано з тим, що з’єднання, що об'єднують зовнішній і внутрішній блоки трубопроводу, здійснюють методом розвальцьовування. Допустима втрата фреону становить не більше 7% на рік. Якщо фреону в системі залишається занадто мало, він вже не може забезпечувати достатній рівень охолодження компресора, внаслідок чого кондиціонер перестає нормально справлятися з функціонуванням в різних режимах, а компресор перегрівається. Несвоєчасна заправка кондиціонера Haier або її повна відсутність, призводить до того, що пристрій поламається.

Як уже було відзначено вище, при належному догляді і регулярному обслуговуванні замислюватися про ремонт кондиціонера Haier не доведеться. Однак жодна техніка не застрахована від можливих поломок, тому слід негайно звернутися до нас, якщо:

 • Ваш кондиціонер перестав включатися.
 • Кондиціонер працює, але не виробляє або погано виробляє холод.
 • Кондиціонер не працює на обігрів.
 • Пристрій видає дивні звуки або з нього виходить неприємний запах.
 • З внутрішнього блоку капає вода.

Майстри SCU проведуть діагностику і усунуть проблему.

Одна з послуг, які надає наша компанія - це продаж кондиціонерів Haier. На сайті SCU (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві) представлений великий асортимент продукції Haier, тому кожен покупець зможе підібрати кліматичне обладнання, яке буде відповідати всім Вашим вимогам.