Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Samsung (Самсунг)

Південнокорейська транснаціональна компанія-конгломерат Samsung - всесвітньо відомий виробник електроніки і якісної побутової техніки. Samsung випускає холодильники, пральні машини, комп'ютери, аудіо і відеотехніку, кліматичне обладнання і т.д. Samsung Electronics заслужено входить в двадцятку найбільших брендів світового ринку. Більшість кондиціонерів Samsung, які купуються для побутового використання, відносяться до спліт-систем, тобто прилади складаються з двох блоків - внутрішнього і зовнішнього. Незважаючи на високу якість продукції, для справної роботи системи необхідно регулярне обслуговування кондиціонера Samsung.

Спліт-системи популярні завдяки своїй ефективності і відносній простоті в установці. Установка кондиціонера Samsung професіоналом займає до п'яти годин часу, в залежності від розташування зовнішнього блоку. Майстри SCU мають в своєму розпорядженні спеціальне обладнання, призначене для установки спліт-систем.

Установка кондиціонера Samsung

Монтаж та налагодження кліматичної техніки – дуже важливий момент, який вплине на подальшу роботу прибору і її довговічність. Виробник не рекомендує здійснювати монтаж кондиціонера Samsung самостійно або за допомогою некваліфікованих фахівців. Неправильний монтаж може призвести до плачевних наслідків:

 • Якщо кріплення, що використовуються при установці, не матимуть необхідний запас міцності, їм буде нелегко витримувати масу зовнішнього блоку. Внаслідок чого він може просто впасти на голови перехожих.
 • Заховані в стіну комунікації без належної теплоізоляції почнуть з часом відволожуватися і покриватися цвіллю.
 • Невірно встановлений дренаж - причина нескінченних калюж на підлозі.
 • Неправильно виконаний вигин сполучних труб значно ускладнить вступ фреону до вузлів приладу, що приведе до помилки.
 • Використання неякісних витратних матеріалів також стає причиною поломки кондиціонера. Наприклад, застосування дешевих сполучних трубок між блоками кондиціонера загрожує витоком фреону і виходом з ладу компресора.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Samsung

Ще одним важливим моментом в обслуговуванні кондиціонерів є регулярне чищення системи. Професійне чищення кондиціонера Samsung складається з наступних етапів:

 • Очищення зовнішньої декоративної панелі і повітряних фільтрів.
 • Чистка теплообмінника.
 • Діагностика роботи дренажу і чищення дренажної системи.
 • Очищення вентилятора.
 • Перевірка правильного функціонування всіх робочих режимів.
 • Діагностика роботи випарника.
 • Перевірка вентиляційних підшипників.
 • Чистка вентиляційних лопатей і корпусу.

В якості холодоагенту в сучасних кондиціонерах Samsung застосовується фреон R-410A. Жоден з компонентів цього фреону не містить хлору, тому він не руйнує озоновий шар. Через природний виток фреону, в будь-якому побутовому кондиціонері кількість холодоагенту з часом зменшується. Для людини витік фреону є безпечним, тому що фреон - це інертний газ, але для кондиціонера це погано - призводить до поганої роботи або навіть поламки прибору. Компресор кліматичного обладнання охолоджується фреоном і при його недоліку він може перегрітися і вийти з ладу. Таким чином, без дозаправки фреоном кондиціонер справно працює тільки два-три роки. Своєчасна діагностика і заправка кондиціонера Samsung - запорука його довгої і ефективної роботи.

Якщо кондиціонер неправильно встановлений або несвоєчасно обслуговувався, це призводить до пошкоджень, які суттєво знизять ефективність роботи приладу і, в підсумку, приведуть до поломки кліматичного обладнання.

Компанія SCU (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві), здійснює якісний ремонт кондиціонера Samsung. Досвідчені фахівці проведуть ретельну діагностику пристрою і в короткий термін усунуть несправність.

Продаж кондиціонерів Samsung

Крім установки, обслуговування і ремонту кліматичного обладнання, компанією SCU здійснюється продаж кондиціонерів Samsung. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати підходящу модель спліт-системи, що відповідає всім Вашим вимогам. SCU гарантує високу якість товарів від перевірених виробників і супутні послуги (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві).