Рус / Укр

Ремонт кондиціонерів Київ

Ремонт кондиціонерів Київ

Неможливо собі уявити будинок, магазин або офіс без охолоджуючої техніки. Найбільше від спеки потерпають працівники великих компаній і жителі висоток. Клімат України поступово змінюється і щоліта стає «тепліше» на 1-2 градуси, а пікові стрибки температур відбуваються все частіше і раптово. І коли трапляється поломка охолоджуючої установки в спекотний літній день, ремонт кондиціонерів стає найважливішим і невідкладною справою.

У задушливому і жаркому приміщенні люди відчувають себе гірше, працездатність знижена, а дратівливість підвищена, в'януть квіти і псуються продукти. Якщо таке сталося - дзвоніть і замовляйте ремонт кондиціонерів в Києві, наші майстри оперативно усунуть поломку і температурний баланс буде відновлено. причини замовити ремонт у нас:

 • Якість
 • Доступність за ціною
 • Оперативність
 • Гарантія

Ціни на ремонт кондиціонерів в нашій фірмі - доступні, а якість робіт разом з ввічливістю наших співробітників приємно порадують.

Майстер по ремонту кондиціонерів

Вибираючи досвідчених майстрів нашої компанії вам не доведеться згодом шкодувати. Людина з досвідом і знаннями швидко визначить і усуне причину поломки. Крім того, наш майстер по ремонту кондиціонерів використає якісні оригінальні деталі та комплектуючі, які будуть працювати довше і без проблем.

Послуги з ремонту кондиціонерів найчастіше замовляють після:

 • Ігнорування рекомендованого режиму експлуатації. Частий випадок - включення побутового настінного кондиціонера на обігрів при мінусовій температурі.
 • Забруднення. Сильно забруднений прилад гірше і більш шумно працює, випускає неприємний запах.
 • Помилки монтажу. Неправильний монтаж може «вилізти боком» відразу після установки або через кілька місяців. Помилки стаються різноманітні, як і ступінь наслідків, проте більшість з них легко усунути. Однак трапляється, що через неправильний монтаж доводиться купувати новий кондиціонер. Наші майстри зроблять все можливе, щоб ваші фінансові втрати від горе-професіоналів були мінімальні - тому раді надамо Вам послугу "установка кондиціонерів".
 • Ігнорування необхідності обслуговувати техніку. Без обслуговування і дозаправок кондиціонери функціонують досить довго, проте це призводить до поломок обладнання. Заощадивши на регулярному обслуговуванні, ви можете згодом витратити набагато більше грошей на ремонт або заміну техніки.
 • Механічні пошкодження. Часті причини механічних поломок - на зовнішній блок спліт-системи впала бурулька, гілка дерева і т.д; необережні дії в процесі ремонту, перестановки габаритних предметів та інше.
 • Несправність пульта або приймального модуля. У цьому випадку знадобиться заміна деталей або пульта, а іноді просто заміна батарейок.

Ремонт спліт-систем - промислових і побутових кондиціонерів

Ремонт спліт-систем відрізняється від ремонту моноблокового кондиціонера. Розібрати спліт систему складніше, а діагностика потрібна більш об'ємна - адже причину поломки треба шукати не в одному блоці, а в усіх взаємопов'язаних компонентах.

Ремонт побутових кондиціонерів найчастіше необхідний через недотримання правил експлуатації або внаслідок неправильної установки. Врахуйте - бажання заощадити і виклик непрофесійної бригади, ціна на послуги якої дешевше, згодом обертається набагато більшими витратами.

Ремонт великих спліт-установок і мульти-спліт систем - інверторних, стельових і касетних кондиціонерів найчастіше відбувається на плановій основі. Великі промислові установки обов'язково потребують регулярного обслуговуванні та діагностики.

 1. По-перше, багато що може піти не так, адже чим складніше обладнання, тим більша кількість деталей може вийти з ладу.
 2. По-друге - ризики більше ніж при поломці звичайного побутового кондиціонера. Через поломку охолоджуючого устаткування може зупинитися технічний процес комерційного об'єкта, а це в свою чергу спричинить великі фінансові втрати.

Якщо пройтися по найчастішим поломки великих промислових кондиціонерів, то вони набагато рідше пов'язані з неправильною експлуатацією або ігнорування необхідності обслуговування, в тому числі і несвоєчасної дозаправки фреоном. Однак ламаються вони нітрохи не рідше побутових. Велике навантаження на промислові агрегати сприяють швидшому зносу деталей, а також є деякі нюанси.

наприклад:

 • Ремонт інверторних кондиціонерів часто потрібний після «стрибків» електричної мережі. Слабке місце інверторного кондиціонера - чутливість до перепадів напруги.
 • Ремонт стельових кондиціонерів часто відбувається із-за витоку фреону через пошкодження або з вини забруднень - забруднення фреонової магістралі, дренажної системи і т.д. Рідше поломка пов'язана з несправністю деталей і вузлів, несправність електрики і систем автоматики.

Ремонт такої складної техніки, як промислові і напівпромислові кондиціонери можна довірити тільки професіоналам. Майстер повинен володіти всіма необхідними знаннями та навичками, а фірма - мати відповідні ліцензії.

Наприклад, ремонт касетних кондиціонерів, пов'язаний з дуже складною роботою - іноді доводиться повністю розбирати систему, щоб дістатися до причини поломки. Непростий доступ до міжблочних комунікацій ускладнює діагностику і ремонт. Сучасні моделі мають функцію самодіагностики, однак її треба вміти правильно зчитувати. Відсутність профільних знання у майстри може привести до неправильної діагностики і, як наслідок - до подорожчання ремонту.

Вам потрібен грамотний майстер, гарантії хорошої роботи і доступні ціни на ремонт кондиціонерів - ви звернулися за адресою!