Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Fujitsu (Фуджитсу)

Японська корпорація Фуджитсу - один з лідерів галузі інформаційних і комунікативних технологій. Вона пройшла величезній шлях з моменту заснування в 1923 році, серйозно розширивши спектр діяльності, який спочатку фокусувався виключно на виробництві електричного обладнання широкого профілю. Але з тих пір кількість підрозділів значно збільшилася, тому тепер основна діяльність корпорації - IT-продукція. Сервера, ноутбуки, персональні комп'ютери, а також - створення повноцінної масштабної інфраструктури. Втім, і звичайна електроніка не була забута, так що зараз кожен бажаючий може долучитися до знаменитих японських технологій, замовивши установку, перевірку та обслуговування кондиціонера Fujitsu. І саме про цей аспект роботи корпорації ми вам зараз і розповімо трохи докладніше.

Але для початку, уточнимо, що Фуджіцу - по-справжньому глобальна корпорація з дочірніми підрозділами і представництвами в більш ніж 100 країнах світу. І в кожної якість підтримується на максимально високому рівні. Так що не має значення, де саме буде проходити обслуговування кондиціонера Фуджітсу - в Києві, в Лондоні або в Токіо - скрізь можна розраховувати на однаково бездоганну японську якість. І це стосується навіть тих, кому компанія видає ліцензію на роботу зі своєю продукцією.

Чистка та заправка кондиціонера Fujitsu

Процес роботи теплообмінника завжди супроводжується утворенням різних забруднень, які з часом серйозно знижують ефективність роботи всіх систем. Так, існують моделі з функцією автоматичного очищення, однак вона не вирішує проблему повністю - просто знижує її інтенсивність. Тому своєчасне і регулярне чищення кондиціонера Fujitsu - запорука його довгої і ефективної роботи. А проводитися вона повинна професіоналами - просто тому, що так буде набагато зручніше і легше для вас.

Не має значення, наскільки надійні системи комунікацій і настільки хороший кондиціонер - замкнута система циркуляції фреону в будь-якому випадку буде його втрачати. Допустима кількість - до 7 відсотків на рік. А коли газу залишається занадто мало, пропадає можливість адекватно охолоджувати компресор і ефективність пристрою значно знижується. Так що періодична заправка кондиціонера Fujitsu - явище неминуче. І ось тут вже точно не обійтися без допомоги професіоналів, так як працювати з фреоном досить складно, як і забезпечити герметичність з'єднань після цього.

Ось тільки ніяка техніка не застрахована від поломок на всі сто відсотків - навіть при правильній експлуатації. Так що буває досить складно зрозуміти, що саме послужило її причиною. Але критерії необхідності в технічному обслуговуванні досить однозначні:

  • Пристрій банально перестав включатися і реагувати на ваші дії
  • Пристрій начебто працює, але зміна температури не відчуваються
  • Пропала функція обігріву
  • В процесі роботи можна почути дивні звуки і відчути специфічний запах
  • На підлозі з'являється калюжа води

Якщо хоч один з цих ознак є - вам необхідний ремонт кондиціонерів Fujitsu. Зрозуміло, руками професіоналів.

Монтаж і установка

Існує безліч правил, що визначають цей важливий момент. Професіонали, звичайно ж, в них розбираються досконально, а любителям і новачкам варто запам'ятати наступні важливі пункти.

  • Спочатку ремонт, потім - кондиціонер. Це необхідно для того, щоб максимально простими і добре замаскованими шляхами підвести до пристрою комунікації. І щоб можна було заздалегідь вибрати місце, в якому він буде розташовуватися.
  • Відстань має значення. Монтаж кондиціонера Fujitsu повинен здійснюватися на певній відстані від стін і стелі. Вважається, що до верхньої межі повинно бути мінімум 10 см, і стільки ж до стін. Причому від точки виходу комунікацій до самого пристрою - не менше 50 см.
  • Взаємне розташування важливо. Тут все досить просто. При оптимальному розкладі пристрій не прикривають штори, він знаходиться не над шафою або комодом, і вже тим більше - над елементами опалення. Крім того, його потрібно встановлювати так, щоб потік, який видається, не проходив через місця постійного і частого перебування людини.

Також існують особливі правила для зовнішнього блоку і системи комунікацій. І якщо їх врахувати, то установка кондиціонера Fujitsu пройде без будь-яких проблем, здатних вплинути на термін його служби.