Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера LG (ЛЖ)

Південнокорейська компанія LG Electronics, яка входить до складу LG Group, давно відома українським споживачам, як виробник надійної і доступної побутової техніки. Одним з напрямків діяльності компанії є виробництво систем фільтрації повітря і кондиціонування.

LG Electronics розробляє і впроваджує енергоефективні технології, щоб зробити техніку LG більш екологічною і економною. Кліматичне обладнання прослужить довгі роки, якщо не забувати проводити регулярне обслуговування кондиціонера LG. Звичайно ж, є і інші чинники, які впливають на справну роботу приладів.

Монтаж кондиціонера LG

Від правильної установки кондиціонера залежить його безпека і ефективність роботи.

Професійна установка кондиціонера LG здійснюється фахівцями компанії SCU в мінімальні терміни. В процесі установки та налагодження приладу, працівники SCU дотримуються технологічних норм. Процес складається з установки зовнішнього і внутрішнього блоку, а також підключення комунікацій. Ми виконуємо як стандартну, так і нестандартну установку, вартість якої розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Більшість людей наймають професіонала для установки спліт-системи. Але якщо Ви володієте достатньою кваліфікацією, то, безумовно, виконуйте монтаж кондиціонера LG самостійно. Кондиціонери кожного виробника по-своєму унікальні, але існують загальні правила, про які слід пам'ятати:

  • Не слід ставити внутрішній блок над джерелами тепла.
  • Уникайте місць, де на нього будуть потрапляти прямі сонячні промені.
  • Відстань від внутрішнього блоку до стіни (бічна сторона) і стелі, повинна складати не менше 15 см.
  • Стіна повинна бути досить міцною, щоб витримати вагу пристрою.
  • При свердлінні отвору в стіні враховуйте довжину і діаметр магістралі.
  • Строго дотримуйтесь інструкції по установці кондиціонера, яка йде в комплекті з устаткуванням.
  • Після монтажу зовнішнього блоку видаліть повітря і вологу з контуру холодоагенту за допомогою вакуумного насоса.
  • Перевірте всі клапани і з'єднання на герметичність.
  • Не забувайте про ізоляцію з'єднань.
  • Отвір в стіні після монтажу кондиціонера потрібно закрити, щоб взимку в квартиру не проникало холодне повітря. З обережністю використовуйте монтажну піну - при висиханні вона розширюється і може пошкодити дренажну трубку.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера LG

Своєчасна чистка кондиціонера LG дозволить підтримувати роботу приладу на належному рівні і продовжити термін експлуатації. Рекомендується проводити очистку один-два рази в рік. Особливо важливо підготувати кондиціонер до початку спекотного періоду. Забиті брудом пилові фільтри перешкоджають нормальному надходженню повітря, значно скорочуючи ефективність роботи кондиціонера, і підвищують витрату електроенергії від 5 до 15%.

Виробники кліматичного обладнання в основному піклуються про те, щоб фреону в системі вистачало для роботи кондиціонера протягом можливого терміну його експлуатації. Але іноді трапляються різні непередбачувані ситуації, коли необхідна заправка кондиціонера LG. До таких ситуацій відноситься надмірний витік холодоагенту внаслідок неправильної установки спліт-системи. Крім цього дозаправка потрібна, якщо довжина магістралі між зовнішнім і внутрішнім блоками перевищує рекомендовану виробником.

У будь-якому випадку, фахівці SCU проведуть ретельну діагностику і, якщо в ході діагностики виявиться брак фреону, заправлять кондиціонер за допомогою спеціального обладнання.

Без належного догляду і своєчасного обслуговування будь-яка техніка виходить з ладу. І кондиціонер - не виняток. При виникненні несправностей, звертайтеся в компанію SCU. Досвідчені фахівці, що володіють необхідними навичками, якісно і швидко виконають ремонт кондиціонера LG.

Продаж кондиціонерів LG в Києві

Компанія SCU успішно займається не тільки обслуговуванням і ремонтом будь-кліматичної техніки. Продаж кондиціонерів LG також входить до переліку послуг, які ми надаємо. Наші фахівці допоможуть підібрати модель кондиціонера, яка буде відповідати всім Вашим вимогам.