Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Toshiba (Тошиба)

Великий японський міжнародний концерн Toshiba Corporation багато років займається виробництвом електротехніки, електроніки, енергетичного і медичного устаткування. Будучи світовим лідером в області електроніки, компанія Toshiba прагне забезпечити найвищі стандарти якості своєї продукції і застосування інноваційних підходів при її виробництві. Цими ж принципами керується і підрозділ, що відповідає за виготовлення кліматичного обладнання для побутового та комерційного використання. Toshiba Air Conditioning - світовий лідер в області високоефективних систем кондиціонування повітря. Все, що необхідно системі кондиціонування для правильної та ефективної роботи - це не допускати помилок при установці і в експлуатації, а також забезпечити регулярне обслуговування кондиціонера Toshiba.

Правильна установка кондиціонера Toshiba є одним з найбільш відповідальних етапів, оскільки помилки, допущені при установці, гарантовано призведуть до зниження ефективності роботи спліт-системи, виникненню дрібних несправностей і навіть до серйозної поломки. Установку кондиціонера повинні проводити досвідчені майстри з відповідним обладнанням.

Установка кондиціонера Toshiba

Виробник вказує детальні технічні вимоги до установки, будь-яке відхилення ускладняє монтаж кондиціонера Toshiba і впливає на його подальше функціонування. До загальних правил монтажу кондиціонера відносяться:

 • Розміщення зовнішнього блоку строго горизонтально на рівній твердій поверхні в віддаленні від джерел сильного тепла та забезпечення вільного руху повітря навколо блоку.
 • Розміщення внутрішнього блоку строго горизонтально на рівній твердій поверхні в віддаленні від джерел тепла. Відстань від внутрішнього блоку до найближчої перешкоди повинна перевищувати один метр.
 • При прокладанні трубопроводу не можна допускати попадання пилу і вологи на внутрішню поверхню з'єднувальних труб. Повітря із з'єднувальних труб віддаляється за допомогою вакуумного насоса.
 • Трубопровід холодоагента повинен бути надійно закріплений перед запуском кондиціонера.
 • Після того, як монтажні роботи закінчені, слід переконатися у відсутності витоку фреону.

Чистка, заправка, ремонт кондиціонера Toshiba

Засмічення пилових фільтрів або крильчатки внутрішнього блоку, з часом призводять до недостатнього охолодження або нагрівання повітря в приміщенні. Тому так необхідна своєчасна чистка кондиціонера Toshiba. При використанні кондиціонера в побутових цілях, рекомендується проводити чистку системи не менше двох разів на рік. Такі фактори, як наявність домашніх тварин або проживання в зонах з особливо забрудненим повітрям, впливають на збільшення кількості необхідних очисток. Це пов'язано з тим, що шерсть, пух, пил і бруд осідають на стінках теплообмінника, погіршуючи роботу кондиціонера, тим самим підвищуючи електроспоживання і загрозу передчасного виходу техніки з ладу. Регулярне чищення необхідне:

 • фільтрам внутрішнього блоку;
 • вентиляторам внутрішнього і зовнішнього блоку;
 • випарникам;
 • дренажній системі.

Якщо спліт-система встановлена правильно, засмічення в дренажній системі відсутнє, але кондиціонер не працює належним чином, потрібна професійна діагностика пристрою. Після діагностики кондиціонера і перевірки робочого тиску в системі, при необхідності, здійснюється заправка кондиціонера Toshiba фреоном. Недостатня кількість холодоагенту в системі внаслідок його природного витоку з часом послужить причиною поломки компресора, тому дуже важливо регулярно проводити сервісне обслуговування кондиціонера.

Несвоєчасна дозаправка холодоагентом, нерегулярне очищення внутрішнього і зовнішнього блоків кондиціонера, неправильна експлуатація можуть призвести до погіршення продуктивності, обмерзання, витокам води і поломки компресора. Ремонт кондиціонера Toshiba обійдеться недешево, особливо якщо вийшов з ладу компресор. Саме тому ми настійно рекомендуємо після покупки кліматичного обладнання укладати договір про регулярне обслуговування, адже простіше проводити профілактику, а не «лікувати хворобу».

Ми надаємо якісні послуги, до яких відноситься:

 • Установка кондиціонера
 • Діагностика системи
 • Регулярне чищення і своєчасна дозаправка кліматичного обладнання
 • Ремонт
 • Продаж кондиціонерів Toshiba, а також спліт-систем інших виробників.