Рус / Укр

Обслуговування кондиціонера Ballu (Балу)

Кондиціонери давно використовуються в промислових цілях, їх можна зустріти практично скрізь - у транспорті, магазині, офісі, житлових будинках і т.д. У нашому кліматичному поясі такий прилад як кондиціонер - не розкіш, а необхідність. Тим більше, що кожне літо - все спекотніше і спекотніше, а бетонні джунглі - все більше витісняють «природні охолоджувачі» - ліси і озера.

Купуючи кондиціонер, ви отримуєте комфортний клімат в своєму будинку, офісі або квартирі, але і певну кількість обов'язків. Для справної роботи охолоджуючого приладу необхідно - стежити за його роботою, підтримувати фільтри в чистоті, вчасно доливати фреон і т.д. Звучить досить серйозно, проте на практиці обслуговування кондиціонера Ballu, або охолоджувача будь-якої іншої фірми потрібно не щодня і навіть не щотижня.

Побутовому приладу, призначеному для охолодження квартири, офісу або будь-якого іншого невеликого приміщення потрібен профілактичний огляд 1-2 рази в рік. Великі промислові мультісістеми варто перевіряти частіше - 3-4 рази на рік. Найбільш часта перевірка потрібна кондиціонерів, якщо:

 • Працюють постійно (цілодобово, цілий рік). Найчастіше це стосується промислових агрегатів, робота яких повинна бути безперебійною
 • Працюють в середовищі з великим ризиком забруднення фільтра. Підвищений рівень забрудненості повітря може бути на деяких промислових підприємствах, а також - у великому місті

Так, наприклад, промислові мульти спліт системи, що працюють в режимі нон-стоп вимагають більше уваги ніж простий побутовий кондиціонер, що працює далеко не кожен день. Фільтри кондиціонерів в заміських будинках, де чисте повітря, можна чистити рідше, ніж охолоджуючі прилади, що функціонують в умовах міського смогу.

Найправильніший вихід при покупці кондиціонера - відразу домовитися про його сервісне обслуговування, як і про інші супутні послуги. Замовивши гарантійне обслуговування, ви знімаєте з себе непотрібні клопоти і допоможете запобігти 95% ремонтних випадків. Майстри, які на постійній основі встановлюють і монтують кондиціонери Ballu досконально знають особливості цієї техніки. Тому логічним є доручити їм і подальше її обслуговування.

Таким чином ви знімаєте з себе купу питань і ризик помилитися. Адже як правило, неймовірна кількість ремонтних випадків пов'язана саме з неправильним або несвоєчасним обслуговуванням приладу. Несвоєчасний долив фреону, не очищений фільтр або деталь, яку давно потрібно було замінити викликають серйозно поламку приладу.

Обслуговування і установка кондиціонерів Ballu

Промислові мульти спліт системи, невеликі спліт-системи і моноблочні кондиціонери Ballu - це висококласна кліматична техніка. Звичайно, купуючи такий агрегат, хочеться сподіватися, що він буде довго і справно працювати. Для того, щоб так і було, слід дотримати кілька нескладних умов.

 1. установка кондиціонера Ballu

  Установка і монтаж складної кліматичної техніки - робота для професіоналів. Торгова марка Ballu зарекомендувала себе - як надійна і зносостійка, однак поломки все ж трапляються. Топ поломок кондиціонерів марки Ballu - порушення правил установки. З цього випливає - монтаж кондиціонера Ballu не слід робити самостійно або доручати майстрам з сумнівних організацій.

 2. Обслуговування кондиціонера Ballu

  Як і вся кліматична техніка, кондиціонери Ballu потребують пост-обслуговуванні. І на цьому етапі у щасливого власника виникає маса питань:

  • Скільки разів на рік слід викликати майстра?
  • Чи можу я виконати всі ці маніпуляції самостійно?
  • Як часто знадобиться чистка кондиціонера Ballu?
  • В яких випадках потрібна дезінфекція та антибактеріальна обробка приладу?
  • Коли слід робити дозаправку кондиціонера Ballu фреоном?
  • Як часто робиться заправка кондиціонера Ballu? Скільки його доливати?

  Вас не буде турбувати жодне з перерахованих вище питань, якщо ви зробите правильно - оформите договір про сервісне обслуговування приладу. Майстри самі скажуть, коли орієнтовно має відбутися наступний візит, а також - почистять, подивляться, заправлять якщо треба і т.д.

 3. Ремонт кондиціонера Ballu

  Найчастіші причини поломки кондиціонера, якщо виключити неправильний монтаж, є:

  • Брак фреону
  • Забруднення теплообмінника
  • Перегрів двигуна компресора
  • Забруднення фільтра внутрішнього блоку

Справедливості заради варто врахувати, що якщо:

 • Ваш кондиціонер правильно встановили
 • Прилад працює в межах своїх фізичних можливостей (не переробляється, не перегрівається)
 • Майстри регулярно чистять, перевіряють прилад і доливають фреон

При цьому ремонт кондиціонера Ballu відбудеться тільки в разі механічного пошкодження, форс-мажорній ситуації або в слідстві зносу деталі. Прилад, за яким належним чином стежать, чи не перевантажують і не б'ють ногами (жарт) прослужить довгі-довгі роки, потребуючи лише в регулярному чищенні-дозаправки.

Збираючись купити кондиціонер, зверніть увагу на цю марку. Продаж кондиціонерів Ballu відбувається тільки в офіційних магазинах з гарантією, остерігайтеся підробок і покупки «з рук» без гарантії.