Рус / Укр

Послуги з демонтажу кондиціонерів

Послуги з демонтажу кондиціонерів

Демонтаж зовнішнього блоку від 550 грн.
Демонтаж внутрішнього блоку від 550 грн.

На перший погляд демонтаж кондиціонера - проста процедура. Відкрутити пару гвинтиків, зняти прилад зі стіни - ось все і зроблено. Однак насправді демонтаж кондиціонерів - набагато більш клопітка і трудомістка процедура. Моноблочний кондиціонер ще можливо зняти самостійно, проте, коли мова йде про великі спліт-системи, тут вже без фахівців не обійтися.

Від'єднавши проводи і відкрутивши кріпильні болти можна приступати до зняття приладу зі стіни? Ні в якому разі! Виконавши ці дії, ви почали випускати фреон (холодоагент), який досвідчений майстер попередньо б злив і провів герметизацію.

Якщо ви продовжите таким же чином, відбудеться наступне: Повітря потрапить в фреоновий корпус кондиціонера, що призведе до окислення масла компресора і корозії внутрішніх поверхонь теплообмінників, компресора.

Звичайно ж, якщо ви його збиралися викидати - то нічого страшного, однак якщо прилад планували використовувати... Після такого демонтажу кондиціонер навряд чи працюватиме. Він буде або остаточно зламаний, або буде потрібна дорога діагностика і ще більш дороге відновлення. Демонтаж спліт-систем і мульти-спліт систем відрізняється ще більшою складністю.

Однак навіть якщо демонтаж кондиціонера відбувається для того, щоб відправити його в утиль, краще викликайте професіоналів. Адже крім псування приладу існує ще небезпека пошкодити стіни, меблі або травмуватися самому.

Кілька причин викликати майстра для демонтажу

Факт перший. Іноді зовнішній блок кондиціонера знаходиться на пристойній висоті і дістатися до нього проблематично. Навіть якщо прилад, що потрібно демонтувати, знаходиться на другому або третьому поверсі, це вже досить високо і за допомогою звичайних сходів туди не дістатися. Якщо блок висить поруч з вікном або балконом - це ще півбіди, проте буває так, що блок знаходиться у важкодоступному місці. Людина без спеціальної підготовки без спеціального обладнання і навичок навряд чи впорається. Але промислові альпіністи можуть зняти прилад навіть в важкодоступному місці і на великій висоті.

Факт другий. Для демонтажу кондиціонера можуть знадобитися інструменти, яких немає в «домашньому господарстві». Щоб демонтувати прилад можуть знадобитися ключі для відкручування гвинтів, ножиці по металу, ножівка або навіть болгарка для великих спліт-систем.

Факт третій - кондиціонер потрібно зняти так, щоб не поламати. В тому разі, якщо прилад використовуватимуть надалі, процес демонтажу повинен проходити дбайливо по відношенню до кожної деталі. Існує безліч нюансів, які знають професіонали, однак навіть не здогадуються домашні майстри-на-всі-руки. Не варто економити на демонтажі, викликайте краще майстрів. Ціна за демонтаж кондиціонерів цілком доступна, а ось покупка нового кондиціонера або спліт-системи обійдеться досить дорого.

Факт четвертий - професіонал зробить це швидше. Спеціально навчені люди швидко, без зайвого бруду-пилу, і головне без ускладнень проведуть демонтаж кондиціонера або спліт-системи будь-якого розміру. Намагаючись виконати цей процес самостійно, ви можете витратити багато часу, сил і результат буде не настільки ідеальний. Є ймовірність пошкодити прилад, пошкодити стіни та інший інтер'єр приміщення, або можна травмуватися самому.

Причини демонтажу кондиціонерів

Послуга демонтажу кондиціонерів може знадобитися по цілому ряду причин. Одна з найбільш явних причин - прилад потрібно демонтувати просто щоб звільнити місце для нового кондиціонера. Демонтаж кондиціонерів в Києві найчастіше відбувається саме з цієї причини. Старий прилад приходить в непридатність або просто хочеться встановити більш нову, сучаснішу модель з новими сучасними функціями.

Також демонтувати кондиціонер може знадобитися в зв'язку з переїздом. Нелогічно при переїзді витрачатися на покупку нового приладу, якщо можна просто перемістити працюючий кондиціонер на нове місце. Іноді тимчасовий демонтаж або частковий демонтаж певних сегментів може знадобитися в зв'язку з ремонтом приміщення. Після ремонту прилад ставиться на колишнє місце.

Залежно від того, чи буде прилад використовуватися в подальшому, відбувається його «консервація», зливається (чи ні) холодоагент і т.д. В принципі, якщо прилад робочий - можна подумати про його продаж або використання, наприклад, на дачі.

У послугу «демонтаж кондиціонерів» входить:

  • Зняття внутрішнього блоку
  • Зняття зовнішнього блоку (для спліт-систем)
  • Демонтаж міжблочної траси, кронштейнів, коробів

Якщо кондиціонер буде експлуатуватися надалі, ми ретельно спакуємо його. Крім того, наші майстри перекачають фреон в зовнішній блок, щоб використовувати його при подальшій роботі.

Ціни на демонтаж кондиціонерів варіюються по ряду причин:

  • Габарити і кількість спліт-компонентів
  • Необхідність чи ні консервації приладу
  • Важка доступність до приладу

Також може мати значення довжина траси і маніпуляції з приладом в разі його подальшого використання. Може знадобитися долити фреон, почистити фільтр і т.д.

18.11.2018, 13:58