Рус / Укр

Проект системи кондиціонування і вентиляції

Проект системи кондиціонування і вентиляції

Вентиляційна система призначена для організації повітрообміну в квартирі, будинку або офісі. Свіже чисте повітря необхідної температури є важливою складовою комфорту людського життя, адже це безпосередньо впливає на стан здоров'я і працездатність людей. Єдино вірний спосіб поєднати досягнення оптимального мікроклімату в приміщенні і економію електроенергії - це створити грамотний проект системи вентиляції. І це не обмежується тільки покупкою кліматичного обладнання.

Для того щоб розробити правильний проект системи кондиціонування або вентиляції, необхідно врахувати безліч нюансів. Це і розрахунок повітрообміну згідно необхідним нормам і умовам, і розробка креслення, і створення схеми розводки повітропроходів, і підготовка місць під обладнання та інші елементи вентиляції. Крім того, дуже важливим є правильний монтаж вентиляційних вузлів і устаткування. Тому людина без певних знань не зможе якісно організувати систему вентиляції в приміщенні.

Проектування системи кондиціонування в Києві

Досягти необхідного результату можна звернувшись до кваліфікованих фахівців. Компанія SCU надає послугу «Проектування системи кондиціонування - Київ» і гарантує якісне виконання роботи. В наших здобутках - багаторічний досвід, велика кількість успішно реалізованих проектів і безліч задоволених замовників.

Ціни на проектування системи вентиляції в Києві можуть значно відрізнятися, але слід пам’ятати, що варіант «дешево і сердито» далеко не завжди виявляється вигідним самому замовнику. Дешеві послуги можуть бути неякісними і призведуть до поломок, негараздів в роботі приладу. Вартість монтажу багато в чому залежить від типу приміщення, від класу вибраного обладнання, від якості використовуваних видаткових матеріалів і від ступеня складності робіт. Спроба заощадити коштуватиме набагато дорожче, адже в результаті Ви можете отримати неефективну або неправильно функціонуючу систему вентиляції.

Якщо все настільки складно, то навіщо ускладнювати собі життя плануванням вентиляційної системи? Адже в будинку є вікна, двері, вентиляційні отвори ... Ні! У наші дні важко покладатися на природну вентиляцію в будинку або квартирі, оскільки вона не дає можливості регулювати надходження і видалення повітря. Механічна вентиляція не тільки дає таку можливість, але і дозволяє попередньо очищати повітря, доводити до необхідної температури і ступеню вологості. А проектування вентиляції з рекуперацією тепла допомагає ще й зменшити витрати на опалення, адже вона повертає тепло назад у будинок разом з очищеним свіжим повітрям.

Проектування вентиляції з рекуперацією тепла

Коли необхідно виконати проектування системи вентиляції квартири, можна зіткнутися з деякими труднощами, особливо якщо приміщення маленьке. У будинках і офісних будівлях легше облаштувати вентиляційну систему, тому що є більший вибір конструктивних варіантів. Наприклад, можна використовувати дахи або підвали для установки обладнання, в той час як в квартирах немає дахів, які можна використовувати (якщо тільки вони не розташовані на верхніх поверхах). Тоді й виникає питання, який варіант монтажу є найбільш оптимальним для вентиляції.

Якщо немає можливості встановити повноцінну припливно-витяжну установку, можна використовувати компактні пристрої з системою повітропроводу або ж окреме вентиляційне обладнання в приміщеннях, де це особливо необхідно - в кухні, туалеті і ванній. Якщо ж дозволяє простір і є можливість прокладки повітропроводів між приміщеннями квартири, краще використовувати канальні моделі.

Якою б складною не була задача, фахівці SCU (монтаж, чистка, заправка, ремонт кондиціонерів в Києві) з нею легко впораються. Звертайтеся в компанію SCU, і ми з радістю допоможемо організувати і встановити систему кондиціонування та вентиляції в Вашому приміщенні, на якій би стадії ремонту воно не знаходилося.

28.08.2019, 12:43