Рус / Укр

Установка кондиціонерів не в сезон

Установка кондиціонерів не в сезон

Установка кондиціонера стандартна 7-12 потужність від 2000 грн.

При виборі кондиціонера споживачі замислюються про те, на чому заощадити. Економити на якості пристрою нікому не хочеться, адже кондиціонер купується для тривалої роботи на довгі роки, мало хто свідомо оновлює його раз в п'ятирічку. Та й набагато логічніше і економніше купити один якісний і надійний кліматичний пристрій від перевіреного виробника, ніж постійно ремонтувати або міняти дешеву на перший погляд продукцію сумнівної якості. Економити на монтажі та обслуговуванні теж не рекомендується. Єдиний варіанти: покупка пристрою по акції або ж установка / монтаж кондиціонерів восени і навесні, тобто не в сезон. В цей час багато магазинів надає скидки на обладнання та послуги монтажу.

Купувати кондиціонер і виконувати монтаж пристрою навесні краще, ніж в кінці травня. На початку літа починається спека, і всі, хто не встиг обзавестися кондиціонером, поспішають купити і встановити пристрій. Краще, звичайно ж, зайнятися цим питанням раніше - на початку березня або як тільки відступлять морози, і зійде сніг.

Та ж ситуація і з установкою кондиціонерів восени. Не слід затягувати питання і переносити покупку і монтаж кондиціонера восени на момент, коли настануть морози або випаде сніг. Сніг ускладнює установку кондиціонера, і вона обійдеться ще дорожче. А, наскільки Вам відомо, погода в Україні буває непередбачуваною, і сніг може випасти вже в кінці листопада.

Кліматичні пристрої призначені для того, щоб поліпшити умови перебування людини в приміщенні, будь то офіс, в якому ви працюєте, або квартира, в якій проживаєте. У наш час ефективна робота пристрою - це не примха клієнта, а життєва необхідність, адже безглуздо купувати техніку, яка не якісно виконує свої функції. В свою чергу, ефективність роботи приладу залежить не тільки від характеристик кондиціонеру або сумлінності виробника. На ефективність роботи кондиціонера також великий вплив мають наступні фактори:

  • Оптимальний підбір приладу, вибір необхідної потужності кондиціонеру.
  • Правильна установка кондиціонера.
  • Регулярне обслуговування кліматичного пристрою.

Згідно з офіційною статистикою 80% поломок систем кондиціонування пов'язано з неправильною установкою і експлуатацією кондиціонера. Правильна установка приладу безпосередньо пов'язана з можливістю виникнення пошкоджень в процесі експлуатації і терміном служби кондиціонера, тому до монтажу підходять як до комплексного багаторівневого процесу.

Установка кондиціонерів восени / навесні з вигодою

Установка кондиціонерів не в сезон виконується величезною кількістю великих і дрібних компаній, приватними бригадами і кустарними майстрами. Слід відповідально підходити до вибору підрядника, оскільки, намагаючись заощадити, можна потрапити в халепу. Адже гранично низька ціна на монтаж кондиціонерів не в сезон, в подальшому обернеться великими фінансовими витратами. Як вже було сказано вище, неправильний монтаж призводить до швидкого виходу з ладу приладу або його неефективну роботу.

Скільки доведеться заплатити за установку кондиціонера, залежить не тільки від пори року, але і від простоти монтажу. Монтаж побутових кондиціонерів для будинку або квартири буде коштувати дешевше, ніж монтаж промислових охолоджувачів і комплексних спліт-систем. Крім іншого, на ступінь складності процесу впливають індивідуальні побажання і вимоги замовника, а також особливості технічних умов приміщення.

Компанія SCU успішно займається установкою кондиціонерів багато років. Ми гарантуємо, що в процесі установки будуть дотримані усіма необхідні норми. Майстри компанії SCU здійснюють монтаж кондиціонерів восени і навесні в Києві і інших містах України.

Наша компанія пропонує:

  • Доступні ціни.
  • Досвідчених фахівців.
  • Якісні матеріали.
  • Виконання монтажу будь-якого ступеня складності, в тому числі і проекти під ключ.

У квартирах, будинках і офісах SCU здійснює установку будь-яких кліматичних пристроїв: моноблочних кондиціонерів, спліт-систем і мультиспліт систем. Якщо Вам потрібна оперативна, недорога і якісна установка кондиціонера не в сезон, звертайтеся до консультантів компанії SCU.

13.09.2019, 15:41